Voleybol

FİKRET FINDIK’TAN 3 PUAN İÇİN, 3 KURBAN

Kahramanmaraşspor Taraftarları Onursal Başkanı ve Kahramanmaraşspor taraftarlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi iş adamı Fikret Fındık, Denizli maçı öncesi 3 puan için 3 kurban kesti.

FİKRET FINDIK’TAN 3 PUAN İÇİN, 3 KURBAN

PTT 1. Ligde son iki hafta elde ettiği puanlarla toparlanma sinyalleri veren Kahramanmaraşspor’da zorlu Denizlispor maçı öncesi moraller yüksek. Milli maç arası öncesi Denizlispor’u konuk edecek olan temsilcimiz de Kahramanmaraşspor Taraftarları Onursal Başkanı ve Kahramanmaraşspor taraftarlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi iş adamı Fikret Fındık, üç puan için üç kurban kesti. Futbolcular ve teknik heyetinde katıldığı kurban kesme merasimine taraftar gruplarından Edeler Grubu Liderleri Ali Erbilir ve Sıddık Kara ile Asiler Grubu Lideri Yahya Vursavuş’ta katıldı.

Kısa bir konuşma yapan iş adamı Fikret Fındık, Zor bir maça çıkacağız. Son iki hafta yakaladığımız olumlu hava ile kendi taraftarlarımız önünde mutlaka üç puan almamız gerekiyor. Çok zor bir maç olacak ama gülen taraf olacağımıza inanıyorum. Üç puan için üç kurban kestik. Allah kabul etsin. Futbolcularımıza ve teknik heyetimize başarı diliyorum”dedi.,