Voleybol

HERKES TEK YÜREK OLDU

Kahramanmaraşspor - Pazarspor maçı öncesi bütün şehir tek yürek oldu. Eski yıldızlarımız Kahramanmaraşspor Store'yi ziyaret ettiler ve formalarını tribünler yeniden giydiler.

HERKES TEK YÜREK OLDU

Kahramanmaraşspor Store'de kulüp yönetimi ile Kahramanmaraşspor'un eski futbolcuları bir araya geldi. Ligin bitimine bir maç kala, bu zorlu virajda eski takımlarına destek çıkarak vefa borcunu ödeyen futbolcular bu defa yeşil sahalar için değil tek yumruk olup tribünlerden takımlarını desteklemek için forma giydiler. Pazar günü Pazarspor ile oynanacak olan maçta Kahramanmaraşspor'a başarılar dileyen emektarlar, tüm taraftarlara çağrı yaparak stadın tamamen dolmasını istediklerini dile getirdiler.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanımız Fatih Mehmet Ceyhan ise "Bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı eski futbolcularımıza yürekten teşekkür ediyorum. Daha önce yeşil sahalarda giydikleri kutsal formaları şimdi tribünlerde bizlerle omuz omuza giyecekler ve takımlarının kazanması için yanımızda yer alacaklar. Biz toplumumuzun her kesimini kucaklıyoruz. Dili, dini, ırkı, görüşü ne olursa olsun. Kendi şehri için herkes seve seve bir araya gelir. Çünkü hepimizin ortak sevdası Kahramanmaraş ve Kahramanmaraşspor. Bu hafta bir tribünlerde yeni bir destan yazabiliriz. Bu takım en zor zamanlarında en büyük desteği hep büyük camiasından aldı. Eminim ki bu maçta yine Süper Lige yakışır bir ambians olacak"dedi.

Sex hattı yediden yetmişe her erkeğin tercih ettiği sohbet operatörüdür,evde iş yerinde canı sıkılan her erkek dertleşmek için sex hattı başvurarak bayanlar ile telefonda sohbet etmekten keyif alıyor.