Voleybol

MURATDAĞ, SPOR EN BÜYÜK REKLAM ARACIDIR

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Dr. Mehmet Muratdağ, Kahramanmaraşspor Store da yönetim ve taraftarlar ile buluştu önemli mesajlar verdi.

MURATDAĞ, SPOR EN BÜYÜK REKLAM ARACIDIR

Kahramanmaraşspor Store da Milletvekili aday adaylarının ziyaretleri devam ediyor. 20’ye yakın aday adayını misafir eden Kahramanmaraşspor Store’un yeni ziyaretçisi Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Aday Adayı Dr. Mehmet Muratdağ oldu.

Kahramanmaraşspor yönetimi ve taraftar grupları ile bir araya gelen Muratdağ, “Şehrinizin doğal ve kültürel güzelliklerini en kısa ve en hızlı sadece spor ile yapabilirsiniz. Spor şehirlerin hatta ülkelerin kendini çok kısa ve çok iyi tanıtması için önemli bir araçtır. Sporu kullanarak yapılan reklamlar her zaman daha etkili oluyor. Çok küçük şehirler sporun reklamı sayesinde kendini çok iyi tanıtmışlardır. Bizlerde Kahramanmaraş’ı spor sayesinde tanıtabiliriz. Ben 17 yıl futbol oynadım ve 3 yıl da kulüp başkanlığı yaptım. Sporun hem insana hem de sosyal yaşamına kattığı güzellikleri çok iyi biliyorum. Kitleleri peşinden sürükleyen futbol günümüzde en iyi reklam ve tanıtım aracıdır. Çok büyük bir ekonomi bu sektörde dönüyor. Yıllardır sahipsiz olan Kahramanmaraşspor bizim için çok büyük bir silah olabilir. Süper ligde takımı olan şehirlere baktığımız zaman bunu da da net görüyoruz. Ben şunu açık bir şekilde ifade ediyorum. Seçildiğim takdirde her ay en az 1 maça gelirim. Özellikle Ankara ve çevresinde olacak bütün maçlara da gelirim. Deplasman da verilen destek her zaman daha da büyük moral verir. En önemlisi de şu ben mecliste Kahramanmaraşspor’un bir temsilcisi olarak görev yapacağım. Bunu çok iyi göreceksiniz. Her sorununuzda yanınızda ilk ben yer alacağım”dedi.