Voleybol

ÖZLEM, SÖZ BİTTİ. ARTIK İŞ ZAMANI!

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Yılmaz Özlem, “Artık konuşacak bir söz kalmadı. İcraat yapmalıyız. Her şey futbolcularımızın elinde”dedi.

ÖZLEM, SÖZ BİTTİ. ARTIK İŞ ZAMANI!

Kahramanmaraşspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor maçının hazırlıklarını Hanefi Mahçiçek Stadyumu'nda sürdürdü. Teknik Direktör Yılmaz Özlem yönetimindeki idman, koşu ile başladı. Koşunun ardından yarım sahada iki gruba ayrılan futbolcular, tek pas ve top kapma çalışması yaptı. Antrenman, taktik ağırlıklı çift kale maçla son buldu.

Futbolcuların galibiyete susadığını dile getiren Özlem, "Bizler için olmazsa olmazlardan birisi, TKİ Tavşanlı Linyitspor maçını kazanmaktır. Artık söz bitmiştir. Artık iş yapma zamanı geldi ve geçiyor bile. Tavşanlı maçında tribünleri dolu bir stadyumda taraftarlarımız coşkusunu da arkamıza alarak rakibimizi boğmak istiyoruz. Ben futbolculuk dönemimde de hırslıydım şimdi de hırslıyım. Oyuncularımda da o hırsı, o iştahı görmek istiyorum. Bizim enerjimiz taraftarlarımıza da yansıyacak. Çok büyük bir taraftarımız var ve onlar isterse stadyumu bir cehenneme çevirebilirler. Herkes bizim gibi düşünüyor ve artık bu kara bulutları dağılmasını bekliyor. O zaman el ele olalım ve bu Pazar günü yeni bir sayfa açalım. Bu maç bizim büyük bir sıçrayış maçımız olsun. Artık taraftarlarımızla birlikte hüzün yerine coşku yaşayalım.”diye konuştu.