Voleybol

TARAFTARLARIN SEVGİSİNİ KAZANDI

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, kulübü devir aldığı günden bu yana yaptığı çalışmalar ve fedakarlıklarla taraftarların büyük sevgisini ve saygısını kazandı.

TARAFTARLARIN SEVGİSİNİ KAZANDI

Sezon başında kapanmanın eşiğine gelen Kahramanmaraşspor’u aldığı günden bu yana tek başına ayakta tutan ve kulüpte ileriye dönük bir çok hamle yapan Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, taraftarların hem sevgisini hem de saygısını kazandı. Basketbol şubesini kurdu. Kulüp altyapı da 11 kategoride aktif hale geldi. Futbol akademisini kuruldu ve yeni yılda Kahramanmaraş’a hizmet edecek. 3 trilyonu bulan SGK ve Maliye borçlarını yapılandırdı. Kulübün geleceğini tehdit eden Hülya Kenger davasını kazandı ve kulübü 1,3 trilyon ödemekten kurtardı. Ayrıca Hülya Kenger’in aldığı 1 trilyon 750 milyarlık haksız kazancının mahkeme süreci başlattı. Sezon başından bu yana bütün transferleri kendi cebinden karşılıyor. KMS Spor Kafe ve Taraftar Storu kuruyor. Kurumsal yapılanma kapsamında 10 olan kulüp personel sayısını 20’ye çıkardı. Taraftarların dernek binasını kurmasına maddi ve manevi destek verdi. Mücadelesi ve çabasını sadece Kahramanmaraşspor taraftarından aldığı güç ile yapıyor.

Yaptığı çalışmalar ile Kahramanmaraşspor taraftarlarının gönlünü kazanan Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, bulduğu her fırsatta taraftarları ziyaret ediyor ve bütün sorulara büyük bir hassasiyet ile cevap veriyor.