Voleybol

K.MARAŞSPOR 4 YILDIZ ADAYI ALDI

Kahramanmaraşspor gelecek vaad eden 4 genç yeteneğe imza attırdı. Oyuncular Kahramanmaraşspor kampına katıldı.

K.MARAŞSPOR 4 YILDIZ ADAYI ALDI

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor, gelecek vaad eden 4 yıldız adayı genç oyuncu ile profesyonel sözleşme imzaladı. Kendilerini Kahramanmaraşspor'a bağlayan genç oyuncuların heyecanı görülmeye değerdi.

SEMİH KAZANDI 5 YILLIK İMZALADI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor'dan kırmızı-beyazlı ekibe kazandırılan 1998 doğumlu genç yıldız adayı Semih Kazancı, Kahramanmaraşspor ile yıllık resmi sözleşme imzaladı. Kahramanmaraşlı efsane futbolcu İzzet Kazancı'nın da oğlu olan genç Semih, Afyonda oynanan zafer kupasında 10 dakika saha da kalmış ve büyük beğeni toplamıştı.

YUNUS GÜLNAR 2 YILLIK İMZALADI

Avrupa da büyük takımların altyapılarıyla antrenmana çıkan Kahramanmaraşlı gurbetçi oyuncu Kahramanmaraşspor ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. 1997 doğumlu olan genç yetenek Avrupa genelinde gelecek vaad eden genç oyuncular arasında gösteriliyor. Belçika da doğan genç yıldız en son Bosna-Hersek takımında oynadı.

ABDULLAH SERCAN TANIRGAN 5 YILLIK İMZALADI

Adanaspor altyapısında yetişen ve Kahramanmaraşspor'un A Takım düzenlenen seçmelerinde gösterdiği performans ile takıma kazandırılan genç orta saha oyuncusu da 5 yıllık sözleşme imzaladı. Adanaspor altyapısında uzun süre oynayan genç yıldız adayı yapılan görüşmeler sonrasında resmi sözleşmeyi imzaladı ve artık Kahramanmaraşspor için te r dökecek.

BERK BURUK 2 YILLIK İMZALADI

Kahramanmaraşspor'a imza atan bir diğer genç yıldız adayı geçtiğimiz sezon 3. lig ekibi Denizli Belediyespor forması giyen Berk Buruk oldu. Ünlü futbolcu Okan Buruk'un da yeğeni olan genç yıldız adayı kendisini 2 yıllığına Kahramanmaraşspor'a bağlayan resmi sözleşmeyi imzaladı.