Voleybol

ÖZLEM; İYİ OYNADIK, SKORU DEĞİŞTİREMEDİK

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Yılmaz Özlem; "Bu takımda herkes elinden geleni yapıyor. Maçı hak ettik ama skoru değiştiremedik”dedi.

ÖZLEM; İYİ OYNADIK, SKORU DEĞİŞTİREMEDİK

PTT 1. Lig'de mücadele eden Kahramanmaraşspor'un teknik direktörü Yılmaz Özlem, 1-0 yenildikleri Manisaspor maçına ilişkin, "Bu takımda herkes elinden geleni yapıyor. Kimse mağlup olmak için sahaya çıkmıyor" dedi.

Özlem, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, çok iyi mücadele ettiklerini kaydederek “Takımın mağlup olduğu maçın ardından basın toplantısına katılmanın çok zor olduğunu ifade eden Özlem, "Gerçekten Kahramanmaraş halkına çok ihtiyacımız var. Antalya'da 15 günlük bir kampımız var. En iyi şekilde çalışıp, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına hazırlanarak Allah nasip ederse oradan 3 puanla başlamak istiyoruz. Yavaş yavaş yukarıya tırmanmayı hedefliyoruz. Bu takımda herkes elinden geleni yapıyor. Kimse mağlup olmak için sahaya çıkmıyor. Adamlar biri kere geldi o da gol oldu. Bugün futbolcularım ayağa pas yapmayı, kanatlara inmeyi, bunları gerçekten çok iyi yaptılar" dedi.