Kategorilenmemiş

SEMERCİ, TARAFTARIMIZ MEMLEKET AŞIĞIDIR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Semerci, “Bu maçı mutlak suretle kazanmalıyız. Knetine aşık bir taraftarımız var. Onların desteği bizi yüceltecek”dedi.

SEMERCİ, TARAFTARIMIZ MEMLEKET AŞIĞIDIR

Play-off yolunda en büyük engel olan Fatih Karagümrük ile Pazar günü kendi sahasında karşılaşacak olan Mavi Fırtına bütün camia ayağa kalktı. Kritik maç öncesi oyuncularını sürekli motive eden sevilen hoca Recep Aydemir, taraftar desteğinin en önemli faktör olduğuna dikkat çekiyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Semerci, “Artık en ufak hataya tahammülümüz yok. İç saha veya dış saha hiç fark etmez. Bu saatten sonra kalan maçlarımızın tamamını kazanarak kendi işimizi kendimiz yapacağız. Çok kritik bir puan aralığı var. Ama biz bu maçı kazanırsak işimizi neredeyse bitiriyoruz. O sebeple bu maçın kendi sahamızda olması da bizim için büyük bir avantaj. Bu avantajı iyi değerlendirmenin tek yolu ise tribün baskısı. Taraftarlarımıza güveniyoruz. Şehrine aşık, memleket bilinci en düzeyde olan bir kitleye sahibiz. Kahramanmaraş taraftarları isterse burada dev takımları bile boğacak havayı oluştururlar. Takımımıza güvenimiz sonsuz. Hem oyuncularımız hem de taraftarlarımız büyük bir gönül birlikteliği ile bu maçı birlikte kazanacaktır”dedi.