Voleybol

KM GENÇLERBİRLİĞİ GELECEĞE HAZIRLANIYOR

Geçtiğimiz sezon kurulan ve bu sezon Alpedo Kahramanmaraşspor'un amatör pilot takımı olan Kahramanmaraş Gençlerbirliği yeni sezona hazırlanıyor.

KM GENÇLERBİRLİĞİ GELECEĞE HAZIRLANIYOR

Geçtiğimiz sezon kurulan ve kurulduğu ilk yıl Kahramanmaraş Amatör 1. Lige çıkmayı başaran kırmızı-beyazlılar yeni sezon öncesi Alpedo Kahramanmaraşspor'un Amatör Pilot takımı oldu. Genç ve gelecek vaad eden oyuncuları bünyesinde toplayan Kahramanmaraş Gençlerbirliği tecrübeli teknik adam Ruhi Bilgi yönetiminde yeni sezona hazırlanıyor. Yeni sezonda U-19 da Türkiye Finalleri hedefleyen Kahramanmaraş Gençlerbirliği, A Takım düzeyinde de BAL ligi için mücadele edecek.

Kahramanmaraş'ta gelecek vaad eden yıldız adaylarını bünyesine toplayan kırmızı-beyazlılar gençlerden oluşan güçlü bir takım ile liglere başlayacak. Amaçlarının Alpedo Kahramanmaraşspor'a gidecek yetenekte ki oyuncuları geleceğe hazırlamak olduğu söyleyen Teknik Direktör Ruhi Bilgi, "Öncelikle Alpedo Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanımız Sayın Fatih Ceyhan'a teşekkür ediyorum. Uzun zaman önce yapılması gereken pilot takım uygulaması şimdi Fatih beyin destekleriyle hayata geçti. Gelecek vaad eden yıldız adayı oyuncuları burada topluyoruz ve Alpedo Kahramanmaraşspor'a alttan oyuncu hazırlamayı amaçlıyoruz. Yaklaşık 25 gün önce antrenmanlara başladık ve şuana kadar iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Hazırlıklarımız araklıksız devam ediyor. Yaklaşık 40 oyuncu ile çalışıyoruz ve iki kulvarda yarışacağız"dedi.