Voleybol

BOLU’YU DEVİR, YÜZLERİ GÜLDÜR

Kahramanmaraşsporlu taraftarlar Edeler Grubundan futbolculara mesaj var. “Artık yüzümüzü güldürün”

BOLU’YU DEVİR, YÜZLERİ GÜLDÜR

Kahramanmaraşspor taraftarlarından futbolcularına mesaj var. Hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde Boluspor’u konuk edecek olan kırmızı-beyazlı takımın oyuncularına mesaj gönderen Edeler Grubu Tribün Liderleri Ali Erbilir, Serkan Altunbaş ve Sıddık Kara “Artık yüzümüzü güldürün”dediler.

Ligde şu ana kadar sadece bir galibiyet alabilen Kahramanmaraşsporlu oyuncularına mesaj gönderen Edeler Grubu yönetimi takımlarından mutlak galibiyet bekliyor.

Edeler Grubu adına konuşan Ali Erbilir, “Sezon başından bu yana sadece bir galibiyet alabildik. İlk devrenin bitimine 5 maç kaldı ve artık sabrımız kalmadı. Bu kötü gidişin bir an önce son bulmasını bekliyoruz. Biz oyuncularımıza güveniyoruz. Boluspor maçından mutlaka galibiyet bekliyoruz. Oyuncularımızın bunu yapacak gücü var. Bu kötü gidişin artık son bulmasını bekliyoruz”dedi.

Edeler Grubu adına konuşan Serkan Altunbaş ise “Bizler iyi günde de kötü günde de takımızın yanında olduk. Türkiye’nin her yerine gittik. Evimizi, ailemizi ve işimizi bir kenara bıraktık. Her türlü imkansızlığı zor şartlarda aştık ve deplasmanlara gittik. Çileler çektik. Sıkıntılarla boğuştuk. Artık yüzümüzün gülmesini istiyoruz”diye konuştu.

Edeler Grubu adına konuşan Sıddık Kara ise “İçinde bulunduğumuz olumsuzlukların bilincindeyiz ama artık galibiyet bekliyoruz. Boluspor maçı bizim için bir çıkış maçı olmalı.Mutlaka ve mutlaka kazanmak zorundayız. İlk yarı bitmeden takımımızdan en az 3 galibiyet bekliyoruz. “ifadelerini kullandı.