Voleybol

ANADOLU GFB ÜNİVERSİTEDE DE YAPILANDI

Kahramanmaraş’ta temsilcilik açan Anadolu GFB büyümeye devam ediyor. Anadolu GFB Kahramanmaraş şimdi de KSÜ Üniversite yapılanmasını gerçekleştirdi.

ANADOLU GFB ÜNİVERSİTEDE DE YAPILANDI

Bu sezon başında Kahramanmaraş’ta temsilci olarak atanan Anadolu GFB Kahramanmaraş Şube Başkanı Ulvi Çilekaya yapılanma sürecinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesini de dahil etti. KSÜ de de kadrolaşarak hem üye sayısını hem de etki alanını büyüten Anadolu GFB Kahramanmaraş ekibi bu sezon Fenerbahçe’yi 8 maçta destekledi.

Konu hakkında açıklama yapan Anadolu GFB Kahramanmaraş Şube Başkanı Ulvi Çilekaya, “Kahramanmaraş temsilcisi olarak atandığımız günden bu yana çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Şehir yapılanmasının hemen ardından KSÜ de Üniversite yapılanmamızı da tamamladık ve üye sayımız hızla artıyor. Kahramnmaraş’ta ki yapılanmamız da iki odak noktamız var. Bunlar bir tanesi Fenerbahçe’yi desteklemek diğer ise şehrimizin takımı Kahramanmaraşspor’u her alanda desteklemek. İki kulübümüzünde lisanslı ürünlerini alarak ve maçlarına giderek destek veriyoruz. Ayrıca Kahramanmaraş’ta Amatör Lige yeni bir soluk getiren Kahramanmaraş Gençlerbirliği Spor Kulübü yapılanmasında da Başkanımız Serdar Bursalı ile birlikte görev yapıyoruz. Fenerbahçe’nin şehrimizde daha da büyümesi için Üniversite de Makine Mühendisliği 2. Sınıf Öğrencisi Mert Akyüz’e Anadolu GFB Kahramanmaraş Üniversite Sorumluluğunu verdik ve değerli kardeşimiz bu süreçte çok önemli çalışmalar yürüttü. Sayımız ve etki alanımız her geçen gün daha da büyüyor. Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Gençlerbirliğinde şehrimize Süper Ligde ise Fenerbahçe’ye destek vermeye devam ediyoruz”dedi.