Voleybol

KM GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 KARAMANLI

Kahramanmaraş Büyükler Amatör 2. Kümenin en kritik maçı nefes kesti. Haftanın maçında 2 defa geriye düşen KM Gençlerbirliği maçı son 15 dakika kopardı ve 3-2 kazandı.

KM GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 KARAMANLI

Kahramanmaraş Büyükler Amatör 2. Kümenin en kritik maçı saat 18:00 da Saim Çotur Stadyumunda oynandı. Play-off grubunu çok yakından ilgilendiren bu zorlu maç son derece gergin geçti. Yenen takımın büyük avataj yakalayacağı zorlu müsabaka Karamanlıspor 23 dakika 1-0 öne geçti. Kalesinde golü gördükten sonra hareketlenen Kahramanmaraş Gençlerbirliği, Karamanlının golüne 32. dakika da Tarık Benli ile cevap verdi.

Maçta gol ataklarını sıklaştıran Kahramanmaraş Gençlerbirliği, beklenmedik bir anda kalesinde 2. golü gördü. Maçta ikinci defa geriye düşen kırmızı-beyazlılar da bu defa sahneye çıkan Oğuz Uysal skora denge getirdi. Golden sonra Karamanlıspor'da bir oyuncu kırmızı kartla oyun dışı kalırken bu dakikalardan sonra Kahramanmaraş Gençlerbirliği, ataklarını daha da yoğunlaştırdı. Karamanlı kalesinde ilk önce Oğuz, daha sonra da Uğur İnce ile gole çok yaklaşan Kahramanmaraş Gençlerbirliği, aradığı golü maçın bitimine 5 dakika kala Alaaddin Erkaplan'ın kafa vuruşuyla buldu. Yaşanan karambolde havalanan topu kafa vuruşuyla ağlara bırakan Alaaddin, takımına galibiyeti getiren isim oldu.