Voleybol
Giriş Tarihi : 04-12-2015 15:12   Güncelleme : 04-12-2015 15:12

GELECEĞİN YILDIZLARI YETİŞİYOR

Alpedo Kahramanmaraşspor’da altyapı hamlesi devam ediyor. Başkan Ceyhan bulduğu her fırsatta hem gençlerin antrenmanlarını hem de maçlarını yakından takip ediyor.

GELECEĞİN YILDIZLARI YETİŞİYOR

Alpedo Kahramanmaraşsporumuzun Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan şehrin takımı Kahramanmaraşspor'u İstanbullu yöneticilerden devraldıktan sonra başarılı işlere imza attı. Ve alt yapıda bunlardan yalnızca bir tanesi '' Geleceğin Yıldız Aslanları '' diye adlandırdığı alt yapıda ki genç Kahramanmaraşlı çocuklara yoğun ilgi ve alaka gösteriyor.

Geçtiğimiz günlerde A takımın antrenmanın ardından takım kaptanlarından Volkan Bekçi ve yöneticilerinden Fahri Ceyhan ile birlikte genç aslanları antrenmanlarında ziyaret ettiler. Kaptan Volkan Bekçi; '' Gerçekten ben başkanımızı gönülden tebrik ediyorum. Geçtiğimiz sezon buraya geldiğimde böyle bir alt yapı sistemi yoktu ve kendisi tek başına bunları yapmayı başardı. Kahramanmaraşlı genç kardeşlerimiz artık kendilerine değer verildiğini görüyor ve anlıyorlardır. İnşallah gelecek yıllarda burada alt yapıda emek harcayan kardeşlerimiz emeklerinin karşılığı olarak kendi memleketinin formasını giyer ve hayalleri doğrultusunda güzel bir adım atmış olur'' dedi.

Başkan Fatih Ceyhan ise şunları dile getirdi; Kaptanlarımızdan Volkan Bekçi'nin de söylediği gibi bizler kendi şehrimizin evlatlarına değer verdiğimizi bir şekilde göstermeye çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi benim çok önem verdiğim konulardan bir tanesi de alt yapıydı. Çok şükür sahamıza kavuştuk ve çalışmalarımıza başladık. Bu vesile ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç'a tekrardan teşekkür ediyorum. Bize alt yapı konusunda kulak verdiler, derdimizi anlattık ve yıllardır boşta duran tesisimizin yanındaki sahayı faaliyete geçirdik. Mutluyuz ve haklı gururunu yaşıyoruz. İlerleyen yıllarda memleketini seven ve kendi şehrinin takımında oynama hayali olan genç kardeşlerimiz buradan yetişecek ve A takımda oynayacak. Elbette hayallerinde dışarıda oynamak gibi düşüncesi olan genç aslanlara da bizler her türlü kolaylığı sağlayacağız. Kahramanmaraşsporumuzun devrini aldıktan sonra bunları yaptığımızı herkes gördü. Şuanda bizim sözleşmeli Kahramanmaraşlı futbolcularımızı gelişmeleri ve daha fazla forma şansı bulmaları için 2.Lig , 3.Lig ve BAL Lig'ine kiraladık, bizlerde futbolcu kardeşlerimizde bu durumdan dolayı çok mutlu oldular. Biraz önce dediğim gibi çok mutluyum ve gururluyum şehrimizin evlatlarına bir şekilde destek olduğumuz için onların dertlerine çare olmaya çalıştığımız için''dedi