Voleybol
Giriş Tarihi : 07-12-2014 20:29   Güncelleme : 07-12-2014 20:29

BU TARAFTAR SÜPER LİGE YAKIŞIR

Kahramanmaraşspor’un gücüyle övündüğü büyük taraftarı bugün bir destan daha yazdı. Takımına omuz verdi ve galibiyette büyük rol oynadı.

BU TARAFTAR SÜPER LİGE YAKIŞIR

Süper ligde bile bir çok takımın sahip olamadığı büyük bir taraftar desteğine sahip olan Kahramanmaraşspor, bugün yine taraftarları ile birlikte muhteşem bir geri dönüş yakaladı. Takımı geriye düşmesine rağmen desteğini arttırarak devam ettiren, hakemin verdiği yanlı kararlarda takımına sahip çıkarak 12 Şubat Stadyumunu cehenneme çeviren büyük Kahramanmaraşspor taraftarı galibiyette başrol oynadı. Tribünleri dolduran binlerce Kahramanmaraşspor taraftarı bugün hem alkışın en büyüğünü aldı hem de övgüleri topladı. Maç içinde futbolcular, tribünde ise Kahramanmaraşspor taraftarı bugünkü kritik galibiyette büyük bir ahenkle birlikte mücadele ettiler. Maç sonunda ise hem rakibi hem de maçın hakemini devirmeyi başardılar.

Maç sonrası coşkuyu taraftarları ile iç içe paylaşayan Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Her zaman söylediğimiz gibi bir çok süper lig takımının bile imrenerek baktığı bir taraftara sahibiz. Onlar bizim en büyük gücümüz. Her türlü olumsuzluğa rağmen asla vazgeçmiyorlar ve takımları için bütün güçlerini sonuna kadar harcıyorlar. Büyük taraftarımızın bu inancı beni daha da çok teşvik ediyor. Birlikte daha da güzel günler yaşayacağız. Bu güç bu destek devam ettikçe geleceğimiz daha da güzel olacak. Taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz. Çünkü bu galibiyeti onlar hak etti. Oyuncularımı da yürekten kutluyorum. 7 oyuncumuz eksik olmasına rağmen bugün kazanmayı başardık. Şükürler olsun. Devamı da gelecek inşallah”dedi.