Basketbol
Giriş Tarihi : 10-03-2016 17:13   Güncelleme : 10-03-2016 17:13

ÜNİLİG BAYANLAR MAÇINDA BÜYÜK KAVGA

Kahramanmaraş’ta oynanan ÜNİLİG Bayan Voleybol Final maçında çıkan kavga erkek maçlarını aratmadı. Elazığ Fırat Ünv – Nevşehir Hacı Bektaş Veli Ünv. Bayan Voleybol maçında tekme tokat kavga çıktı.

ÜNİLİG BAYANLAR MAÇINDA BÜYÜK KAVGA

Kahramanmaraş Osman Sayın Spor Salonunda oynanan ÜNİLİG Bayan Voleybol Yarı Final C Grubu final maçında kavga çıktı. Finalde karşı karşıya gelen Elazığ Fırat Ünv – Nevşehir Hacı Bektaş Veli Ünv. maçı Elazığ Fırat Üniversitesinin 3-1’lik üstünlüğü ile sona erdi. İlk seti alan ama sonra peş peşe 3 set kaybederek liderliği Elazığ Fırat Üniversitesine kaptıran Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi oyuncuları maç içerisinde rakipleri ile tartıştı. Maç içerisinde sürekli bir birlerine laf atan oyuncular maçın sona ermesi ile birlikte bir anda kavga etmeye başladılar. Tekme tokat birbirine saldıran Bayan Voleybolcuları polis güçlükle engelledi.

Maç sonunda oyuncuları sakinleştirmek için polis devreye girdi. Kavga eden tarafları antrenörlerde sakinleştirmeye çalışırken bu esnada karşılıklı atışmalarda devam etti. Tam kavga bitti dendiği anda bu defa da benc yanında bulunan bazı oyuncular birbirlerine saldırdı. Bu esnada Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi oyuncularından Eda baygınlık geçirdi.

Grubu lider bitiren Elazığ Fırat Üniversitesi oyuncuları kavga sonra salon önünde bulunan Suriyeli çocuklarla halay çekip eğlendiler.