Voleybol
Giriş Tarihi : 04-04-2015 22:17   Güncelleme : 04-04-2015 22:17

HALUK ŞERBETÇİ’DEN BANDIRMA PRİMİ

Kahramanmaraşlı sevilen iş adamı Haluk Şerbetçi, yine Kahramanmaraşspor’un zor zamanlarında ortaya çıktı ve Bandırma maçına prim açıkladı.

HALUK ŞERBETÇİ’DEN BANDIRMA PRİMİ

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor’a ligin son 5 haftasına girildiği şu günlerde destek gelmeye başladı. Geçmişte de zor zamanlarda Kahramanmaraşspor’a verdiği ciddi maddi destek ile yakından tanıdığımız iş adamı Haluk Şerbetçi, kritik Bandırmaspor maçı için Kahramanmaraşsporlu oyunculara galibiyet primi vereceğini açıkladı.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’ı Elis Otomotivde bulunan özel ofisinde misafir eden Şerbetçi, “İyi günde herkes yanınızda olur ben zor zamanlar da verilen desteğin daha da kıymetli olduğuna inanıyorum. Bu zor zamanlarda benimde bir Kahramanmaraşlı olarak destek olmam gerektiğini düşündüm ve takımımızın Bandırma galibiyetine prim veriyorum. Kahramanmaraşspor bizim canımız, ciğerimiz. Tabi ki destek olmamız lazım. Değerli iş adamlarımızı da takımımızın bu kritik döneminde destek olmalarını bekliyorum. İnşallah bu maçı kazanacağız”dedi.