Voleybol
Giriş Tarihi : 11-08-2015 13:26   Güncelleme : 11-08-2015 13:26

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE’DEN 16 TRANSFER

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele edecek olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor, transfer ettiği 16 oyuncunun ismini açıkladı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE’DEN 16 TRANSFER

Yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir Avanos’ta sürdüren Mavi Beyazlı ekipte çalışmalar sürerken bir yandanda kadro şekilleniyor. Yeni sezon için yapılan transferlerle takım kurmaya çalışan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor kadrosuna 16 yeni ismi dahil ederek kadrosunu güçlendirdi. Avanostaki kamp çalışmalarını Fethi Çokkeser yönetiminde günde çift idman yaparak yeni sezon hazırlıklarını sürdüren 3. Ligdeki temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da kampı ziyaret eden Kulüp As Başkanı Bekir Kılıç ve Futbol Şube sorumlusu Kaan Kiraz takımın moral ve motivasyonunun üst seviyede olduğunu ve yeni sezona hazır hale geldiğini dile getirdi.

Kılıç, yaptığı açıklamada, “Takıma yeni katılan arkadaşlarımız takıma erken uyum sağlayarak kampa güzel görüntü vermeye başladı. Bilindiği gibi yeni bir ekip oluşturma içerisindeyiz. Teknik ekibimiz ile yapılan istişare toplantıları sonucunda takım oluşturma gayreti içerisinde 16 yeni arkadaşlarımız kadromuza dahil ettik. Nevşehir’de yapılan çalışmalar neticesinde teknik ekibimizin isteği dahilinde eksik bölgelere 2 yada 3 transfer yapmayı düşünüyoruz. Yapılan çalışmalar doğrultusunda ve hazırlık maçları kapsamında eksiklerimizi çözmeye çalıştık. Teknik ekipten gelecek raporlar doğrultusunda transferimizi noktalamayı düşünüp daha güçlü bir kadro ile lige başlamak istiyoruz. Şuanda takımda işler yolunda görünüyor. İnşallah yeni sezona hazır bir şekilde girmek istiyoruz” dedi.

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2015-2016 TRANSFER LİSTESİ

HALUK ZEYBEK

YUSUF EFİL

HÜSEYİN ÇELİK

MEHMET ÇİLOĞLAN

ABDULKADİR YILDIRIM

CİHAN İLKME

AYKUT GÜLER

AHMET ÖLÇEN

ÖZCAN BOZAN

DOĞUKAN GENÇ

BEDRİ EVREN

SAMİ GÖKTEKE

HİCABİ DEMİR

KEREM TULGAR

SEYFETTİN SERKAN AKIN

ÖMER ÇOBAN (HABER MERKEZİ)