Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 28-01-2015 17:44   Güncelleme : 28-01-2015 17:44

KILIÇ, MAÇA BÜYÜK BİR İLGİ VAR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor As Başkanı Bekir Kılıç, hafta sonu oynayacağımız Sakaryaspor maçına şimdiden büyük ilgi var. Stadımız dolabilir”dedi.

KILIÇ, MAÇA BÜYÜK BİR İLGİ VAR

Spor Toto 3. Lig temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor As Başkanı Bekir Kılıç, hafta sonu 12 Şubat Stadyumunda oynanacak olan zorlu maçta stadyumun büyük oranda dolacağına inandığını söyledi.

Kılıç, Maça şimdiden çok büyük ilgi var. İç saha da oynadığımız son maçta maraton ve kapalı tribün tamamen doluydu. Bu Pazar stadyumunun daha da büyük oranda dolacağına inanıyorum. Şampiyonluk yolunda önümüzdeki en büyük engel Sakaryaspor ve rakibimiz bu Pazar bize konuk olacak. Kaliteli ve seyir zevki yüksek bir oyun olacağına inanıyorum. Zaten şimdiden maç için büyük bir ilgi var. Stadyumumuzun tamamına yakınının dolacağına inanıyorum. Umarım hava da tama maç havası olur ve keyifli bir maç ortaya çıkar. Bu maçı kazandığımız takdirde şampiyonluk yolunda dev bir adım atmış olacağız. Taraftarlarımız bu maçı almamız için en büyük gücümüz olacak ve bu maçtan zaferle ayrılacağız”dedi.