Voleybol
Giriş Tarihi : 26-06-2015 04:31   Güncelleme : 26-06-2015 04:31

K.MARAŞ AMATÖRDE TARİHİ SEZON

Kahramanmaraş 1. Aamtör küme bu sezon tarihinin en iddialı sezonlarından birine hazırlanıyor. Bir çok takım büyük transfer bütçeleri ile lige hazırlanıyor.

K.MARAŞ AMATÖRDE TARİHİ SEZON

Kahmanmaraş 1. Amatör Lig belkide tarihinin en iddialı sezonlarından birini yaşamaya hazırlanıyor. Son yıllarda iş adamlarının da amatör takımlara destek verip hatta takım satın alma yarışına girdikleri günümüzde 2015-2016 sezonu için ligin başlamasına 4 ay olmasına rağmen tam bir transfer fırtınası yaşanıyor. Ligde iddialı takımlar kurmak için kollarını sıvayan geçtiğimiz sezonun şampiyonu Sakaryaspor, Çanakçı İnşaat'ın satın aldığı Fidanspor, Dumlupınarspor (Nahırönü) Çağlayanceritspor, Türkoğluspor, Kahramanmaraş Gençlerbirliği şimdiden transfer için kollarını sıvayan takımlar. Bu sezon 18 takımın Bölgesel Amatör Lig (BAL) için yarışacağı lig büyük bir heyecana sahne olacak. Semt takımlarının aktif olmaya başladığı ve iş adamlarının el attığı Kahramanmaraş 1. Amatör Ligi şimdiden Kahramanmaraş'ın her caddesinde sokağında konuşulur hale geldi.

TRANSFERE FIRTINA GİBİ GİRDİLER

Sakaryaspor, Fidanspor, Dumlupınarspor, Kahramanmaraş Gençlerbirliği şimdiden transfer için kollarını sıvayan ve harekete geçen takımlar. Fidanspor'un Pazarcıkspor'un hocası Bülent Okyaz ile anlaşmasının ardından Sakaryaspor da yine Bal Liginde sezon başı Pazarcıkspor da görev yapan Hasan Balkan ile anlaştı. Bütçeleri ile de dikkatleri üzerine çeken ekiplerin şuana kadar BAL Liginden 6-7 arası oyuncularla anlaştıkları konuşuluyor.