Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 08-12-2013 03:46   Güncelleme : 08-12-2013 03:46

EDELER’DEN BELEDİYESPOR’A GECE BASKINI

Kahramanmaraş’ın köklü taraftar oluşumu olan Edeler Grubu, zorlu Derince Belediye maçı öncesi Mavi Fırtına’nın tesislerine sürpriz bir baskın yaptılar ve oyunculardan galibiyet sözü aldılar.

EDELER’DEN BELEDİYESPOR’A GECE BASKINI

Spor Toto 3. Lig temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un zorlu Derince Belediyespor maçı öncesi Edeler Grubu antrenmanı ziyaret ettiler ve galibiyet için kurban kestiler. Daha sonra taraftar derneğinde geniş katılımlı bir toplantı yapan Edeler Grubu Mavi Fırtınaya moral vermek için meşalelerle tesislere geldi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’lu oyuncuların odalarında olduğu bir anda tezahüratlarla tesislere gelen Edeler Grubu futbolcuları tesis bahçesine çağırdı. Bahçeye inen oyunculardan söz isteyen Edeler Grubu beklediği sözü takım adına takım kaptanı Edip Saruhan’dan aldı.

Oyuncuları alkışlarla odalarına gönderen Edeler Grubu daha sonra ise Teknik Direktör Recep Aydemir'in kaldığı odasına yöneldiler. Aydemir'i de çağıran edeler grubu üyeleri Recep Aydemir'e başarı dilediler. Recep Aydemir'e Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Genel Kaptanı Fatih Köşker'de eşlik etti. Recep Aydemir ve Fatih Köşker'i de alkışlarla odalarına gönderen taraftarlar daha sonra tezahuratlar eşliğinde taraftar derneğine geçtiler.

Edeler Grubu adına konuşan tribün lider Ali Erbilir, “Bizler sizin iyi bir takım olduğunuzu ve şanssızlıklar yaşadığınızı biliyoruz. Sizden isteğimiz bu zorlu maçı kazanarak bir galibiyet serisine başlamanız. Mavi Fırtınamızın şampiyon olacağına inanıyoruz. Size sonuna kadar güveniyoruz. Geçtiğimiz sezon kıl payı kaçırdığımız şampiyonluğu bize bu sezon yaşatmanızı diliyoruz. Sizden söz almak için geldik. Sizden hem size yakıştığı gibi mücadele etmenizi hem de bir galibiyet serisi başlatmasını istiyoruz. Allah yardımcımız olsun”dedi.