Voleybol
Giriş Tarihi : 19-06-2015 19:38   Güncelleme : 19-06-2015 19:38

BAŞKAN CEYHAN, ARTIK SESİMİZİ ÇIKARACAĞIZ

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Transferler, teknik direktör, yenin sezon hedefleri hakkında basın açıklaması yapıyor.

BAŞKAN CEYHAN, ARTIK SESİMİZİ ÇIKARACAĞIZ

Başkan Fatih Mehmet Ceyhan, "Geçtiğimiz sezon. Kan içtik, kızılcık şerbeti dedik. Tek başına bu yük taşınmaz. Geçen sezon tek başına takımı ayakta tuttuk. Artık destek gelmeli. Belediyeler Kahramanmaraşspor dan kaçmamalı. Artık sesimizin tonunu yükselterek devam edeceğiz. 4-5 tane sağlam dış transfer yaparsak hedefe giden bir takım oluruz. Bu bir yarış ve bu şehrin dinamikleri bu konuda yanımızda olmalı. Başka alanlara büyük paralar verip Kahramanmaraşsporu görmezden gelenlere artık gereken tepkimizi göstereceğiz. Bana her yıl 50 kişi bizi arıyordu sayende bu sene hiç bizi arayıp para diye taciz eeden olmadı dediler. Madem ilk defa böyle bir yönetim var. O zaman sizde kıymetini bilip gerekeni yapmalısınız. Biz kimseye bize para versin bağış yapsın demiyoruz. Burası profesyonel bir kurum ve sponsorluk hakları var. Spornsorluk anlaşmaları da vergiden düşüyor. Yani hem kulübünüze destek vermiş oluyorsunuz hem de verginizi kendi kulübünüze ödemiş gibi oluyorsunuz. Yabancı bir yönetime bile destek verildi ama malesef bizi yalnız bıraktılar. Ben bana milyonlar verin demiyorum. Ben harcayayım zorlandığım yerde destek olun diyorum daha ne yapayım. Buna rağmen gene destek gelmiyor. Ben eskiden yapıldığı kimseyi tacizde etmiyorum. İnsaları tahrik edip başkalarının üzerine de göndermiyorum. Bana ne yakışırsa, Kahramanmaraşlıya ne yakışırsa, Kahramanmaraşspor başkanına ne yakışırsa onu yapıyorum"dedi.

ALAADDİN HOCA HAKSIZLIK YAPTI

Başkan Fatih Mehmet Ceyhan, "Hoca konusunda bizi eleştirenler var. Şunu herkes çok iyi bilsinki biz hocamızla 1,5 yıllık anlaşma yapmıştık ve hocamıza verdiğimiz söleri yerine getirdik. Kendisi bize gelmeden önce boştaydı ve biz 5 maçlık yerine 1,5 yıllık anlaştık. Hatta kendisine imza attığımız 3 gün içerisinde ilk maaşını bile peşin ödedik. Hem kendisine hem de yardımcılarına ilk maaşlarını da peşin ödedik ve primlerini de ödedik. 5 hafta da primlerle birlikte çok iyi bir rakam kazandı. Anlaşmamızın dışında, sözleşmemizin dışında bizden farklı ve kabul edemeyeceğimiz taleplerde bulundu. Anlaşmamızda maaşı primi herşeyi belli. Şimdi kendisi bizden ektradan peşinat gibi ayrıca zam gibi taleplerde bulundu ve bizde bunun doğru olmadığını söyledik ve yollarımızı ayırdık. Ne konuştuysak o geçerlidir hocam dedik. Biz kendisini raprunu vermesi için şehre davet ettik 1 ay boyunca gelmedi. Bunu kamuoyunda yanlış yorumlar yapıldığı için mecburen anlattım aksi halde konuşmaya bile gerek yoktu. Ama bunu suistimal etmeye çalışan art niyetli insanlar var. Kendi takımının menfaatine gözlerini kapatıp haksız bile olsa üçüncü şahısları destekleyenler var. Bu gerçeği bu sebeple herkesin bilmesini istiyorum"diye konuştu.