Voleybol
Giriş Tarihi : 26-06-2015 04:18   Güncelleme : 26-06-2015 04:18

ALPARSLAN, BEĞENİLECEK BİR TAKIM OLACAĞIZ

Kahramanmaraşspor teknik direktörü Mehmet Erdal Alparslan, "Yeni sezon hazırlıklarımıza kendi tesislerimizde başlayacağız"dedi.

ALPARSLAN, BEĞENİLECEK BİR TAKIM OLACAĞIZ

Kahramanmaraşspor teknik direktörü Mehmet Erdal Alparslan, "Yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk olarak çalışmalarımıza kendi tesislerimizde başlayacağız. Kamp öncesi eksikliklerimizi görüp gerekli takviyeleri yapacağız. Kadromuzda bulunan bütün oyuncuları görüp onlarla da görüşeceğim. Elimizdeki kadro değerlendirip ona göre de nokta transferler yapıp kampa hazır bir kadro ile gideceğiz. Başkanımız sağolsun her türlü fedakarlığı yapıyor. Bizde bir an önce as kadromuzu hazırlayıp yeni sezon hazırlıklarını en iyi şekilde yapmak istiyoruz"dedi.

Daha önceden de Kahramanmaraşspor'da görev yaptığını hatırlatan Alparslan, "Kahramanmaraşspor vitrin bir takım. Yani her oyuncu kendini göstermek ve kendini kanıtlamak, ıspatlamak için böylesine büyük bir şehir takımında oynamak ister. Geçmişte de örneklerini çok gördük. Türk futboluna çok iyi oyuncular kazandıran ve daha da önemlisi Süper Lig geçmişi olan bir takımdan bahsediyoruz. Kahramanmaraşspor her zaman hedefleri olan bir takım olmuştur. Süper ligi hak eden bir taraftarımız var. Amacım yeni sezonda taraftarlarımızı mutlu edecek bir kadro ile sahaya çıkmak. Koşan, mücadele eden, agrasif bir takım oluşturmayı hedefliyoruz"diye konuştu.