Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 31-05-2014 15:29   Güncelleme : 31-05-2014 15:29

ÖCAL’DAN BOZDAĞ’A ZİYARET

Türkiye Futbol Federasyonu Tudorlarından (Hocaların Hocası) Kahramanmaraşspor eski Teknik Direktörü Taner Öcal, Pazarcık Belediye Başkanı olan arkadaşı Yakup Hamdi Bozdağ’ı ziyaret etti.

ÖCAL’DAN BOZDAĞ’A ZİYARET

Yıllarca Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Teknik Direktör Eğitim seminerlerinde eğitimci olarak görev yapan ülkenin en önemli futbol eğitimcilerinden biri Taner Öcal, yakın arkadaşı ve aile dostu olan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Bozdağ’ı makamında ziyaret etti. Uzun yıllara dayanan bir aile dostluğu bulunan Bozdağ ve Öcal seçimlerin ardından Pazarcık’ta hasret giderdiler.

BOZDAĞ, TANER ÖCAL ÖZEL BİRİDİR

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Bozdağ, “Taner Öcal çok özel bir adamdır. Hem kişilik hem de eğitimci yönüyle ülke futbolu için önemli bir değerdir. Kendisiyle uzun yıllara dayanan yakın bir dostluğumuz var. Ankara’da olduğumuz dönemlerde ailecek görüştüğümüz bir dostumuz. Türkiye’de sayılı Tudor’lardan biri. Burada olması beni çok mutlu etti”dedi.

ÖCAL, BOZDAĞ ÇOK BÜYÜK İŞLER YAPACAK

Tancer Öcal ise “Yakup Bozdağ, kendini çok geliştirmiştir önemli bir yöneticidir. Ankara olduğu dönemde Kahramanmaraş’ı kendisinin sayesinde yakından tanıdım ve çok sevdim. Daha sonra yolumuz buraya düştü ve Kahramanmaraş’a olan sevgimiz daha da arttı. Çok sıcak, samimi ve özel bir şehir de çok sayıda dostluk kazandım. Bunun içinde çok mutluyum. Yakup Bozdağ çok iyi bir belediye başkanı olacaktır. Şimdiden 2 ayda neler başarıdğını gördüm ve ilerisi için çok büyük çalışmalara imza atacağına inanıyorum. Pazarcık halkı için iyi bir kazanım oldu. Kendisine başarılar diliyorum”diye konuştu.