Voleybol
Giriş Tarihi : 17-07-2013 03:35   Güncelleme : 17-07-2013 03:35

ZAFER VE ADEM’DEN MESAJ VAR

Kahramanmaraşspor’un başarılı oyuncuları Adem Aydın ve Zafer Özden kampında mesaj gönderdi.

ZAFER VE ADEM’DEN MESAJ VAR

Yeni sezonda PTT 1. Ligde mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor’da Kocaeli Kartepe kampı devam ediyor. Günde çift idmanla sezona hazırlanan kırmızı-beyazlılarda başarılı oyuncular Zafer Özden ve Adem Aydın mesaj gönderdi.

ZAFER ÖZDEN; HEDEFLERİMİZ BÜYÜK

Zafer Özden; Peş peşe yaşadığımız şampiyonluklar sonrası yeni sezonda PTT 1. Ligde mücadele edeceğiz. Çok güçlü rakiplerimiz var. Çoğunun süper lig tecrübesi var. Ama biz kendimize bakıyoruz. Yeni sezonda yine arkadaşlığımız var takım uyumumuzla iyi işler çıkarmak istiyoruz. Hedefimiz mücadelesiyle ön plana çıkan ve bu hırsını göze hitap eden bir futbolla süsleyen bir ekip olmak istiyoruz. Zaten takımda ki hemen hemen herkes birbirini tanıyor. Yeni gelen arkadaşlarımızda takıma uyum sağlama sorunu yaşamazlar bizler çok güçlü bir arkadaşlık bağına ve takım uyumuna sahibiz. Gelen arkadaşlarımızda kısa sürede takım ruhuna adapte olacaklardır. Büyük Kahramanmaraşspor taraftarlarına selam gönderiyorum. Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. İçiniz rahat olsun. Kahramanmaraşspor’a yakışan bir mücadele ile yeni sezonda sahada olacağız”dedi.

ADEM AYDIN; KENDİMİZİ GÖSTERECEĞİZ

Adem Aydın; Bundan iki sezon önce bir araya geldiğimiz de güzel bir ortam yakaladık. Takım olduk. Arkadaşlığımız kardeşliğe dönüştü ve bu da peş peşe başarı getirdi. Taraftarlarımızdan ve yakın bağımızdan aldığımız güçle çok önemli başarılar elde ettik. Yeni sezonda da yine bir çok oyuncumuzla yolumuza devam ediyoruz. 3. Ligden PTT 1. Lige kadar geldik. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın bu takım her zaman ki gibi mücadeleci ve tutkulu bir takım olarak saha da olacak. Yaşadığımız o mutlulukların tesadüf olmadığını geçen son iki sezonda ispatladık. Yeni sezonda da çok güçlü rakiplerle karşılaşacağız. Bunun bilincedeyiz. Bu yönde daha da çok çalışıyoruz. Kahramanmaraşspor, yeni sezonda da başarı için var gücüyle savaşacak bir takım olacak. Biz kendimize bakıyoruz. Mücadelemiz yakaladığımız başarılı grafiği bir adım ileriye taşımak”dedi.