Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 01-05-2014 22:30   Güncelleme : 01-05-2014 22:30

3. LİG FİNALLERİ K.MARAŞ’A VERİLDİ

Spor Toto 3. Lig 2. Gruptan 2. Lige çıkacak takımın belli olacağı play-off finalleri Kahramanmaraş 12 Şubat Stadyumuna verildi.

3. LİG FİNALLERİ K.MARAŞ’A VERİLDİ

2.Grup Play Off Yarı Final müsabakaları 13 Mayıs Salı günü, final müsabakası 16 Mayıs Cuma günü oynanacak. Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta maçlar tamamlandıktan sonra 4 takımın katılacağı play-off grubu maçları Kahramanmaraş’ta oynanacak. Spor Toto 2. Lige çıkacak olan takımın belli olacağı final maçları Kahramanmaraş’ta 12 Şubat Stadyumunda oynanacak.

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, "12 Şubat stadyumumuz çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak. 3. lig 2. gruptan 2. lige çıkacak olan takımı belirleyecek olan play-off finalleri çok özel bir organizasyon. Kahramanmaraş artık bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Modernleşen tesislerimiz

ve yapımı devam eden tesislerimiz sayesinde artık Türkiye şampiyonalarına da ev sahipliği yapacağız. Kahramanmaraş'ımız için bu tür organizasyonlar çok önemli. Hem şehre gelen misafir sayısını arttıracak hem de şehrin tanıtımına çok büyük katkıları olacak"dedi.