Voleybol
Giriş Tarihi : 29-10-2015 20:27   Güncelleme : 29-10-2015 20:27

MAHİR ÜNAL'DAN DESTEK SÖZÜ

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Arıkan tekstil ziyaretinde görüştüğü Başkan Fatih Mehmet Ceyhan'a maddi manevi destek sözü verdi.

MAHİR ÜNAL'DAN DESTEK SÖZÜ

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Arıkan tekstil ve Armen Tekstili ziyaret etti. Ziyaret sırasında uzun süre sohbet ettiği sevilen iş adamı Mahmut Arıkan ve Kahramanmaraşspor Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan'a hem maddi hem de manevi destek sözü veren Ünal, "Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Seçim yoğunluğu sebebi ile maçlara gelmeye çalıştık ama bundan sonra da ilk fırsatta geleceğim. Nazilli Belediyespor maçına gelmek istiyorum. Kahramanmaraşspor taraftarlarımıza da selamlarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Kahramanmaraşspor şehrimizin takımıdır geçmişte de ciddi manada hem maddi hemde manevi destek verdik. Yine takımımız için maddi ve manevi destek vereceğiz. Bunun için girişim yaptık kısa sürede umarım olumlu sonuçlar gelir"dedi.

Başkan Ceyhan'daAk Parti Grup Başkanvekili ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal'a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Sizi maddi ve manevi olarak yanımızda görmek bizi çok mutlu etti. Umarım kurumsalda olduğu gibi sportif manada başarılı olacağız ve şehrimizi en şekilde temsil edeceğiz. Sizin desteğiniz bizim için çok önemli. Hem taraftarlarımız hem de şahsım adına çok teşekkür ediyorum"dedi.