Voleybol
Giriş Tarihi : 07-01-2015 16:48   Güncelleme : 07-01-2015 16:48

TEŞEKKÜRLER ÜMİT ÇELİK

Alanya’da yaşayan Kahramanmaraşlı iş adamı Ümit Çelik, Kahramanmaraşspor kampını ziyaret ederek maddi yardımda bulundu.

TEŞEKKÜRLER ÜMİT ÇELİK

Antalya’da kampta bulunan Kahramanmaraşspor’a ziyarette bulunan Kahramanmaraşlı iş adamı Ümit Çelik, Başkan Fatih Mehmet Ceyhan ile sohbet etti ve başarı diledi. 10 yıldır Alanya’da yaşadığını ve burada yatırımları olduğunu ifade eden genç iş adamı Kahramanmaraşspor’a maddi yardımda bulundu.

Genç İş Adamı Ümit Çelik, “Ben Kahramanmaraşlıyım. Kahramanmaraşlı olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Memleketimin takımı Antalya’ya gelmiş. Ben de bir Kahramanmaraşlı olarak kampı ziyaret etmek ve Kulüp Başkanımızla da tanışmak istedim. Şehrinin takımı için neler yaptığını öğrendiğimde çok duygulandım ve böylesine değerli bir başkanın mutlaka desteklenmesi gerektiğine inandım. Bunun içinde Kahramanmaraşspor’umuza maddi katkıda bulunmak istediğimi ilettim. Kendileri evraklar karşılığında bu yardımı kabul etti. Çok mutluyum. Her zaman seve seve destek veririm. Bu oluşumun mutlaka desteklenmesi lazım. İlerisi için çok ümitliyim. Çok iyi bir yönetim ve çok iyi bir ekip var. Başarılar diliyorum”dedi.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Ümit bey kampımızı ziyaret etti. Kendisiyle tanıştık ve uzun uzun sohbet ettik. Takımımıza maddi katkıda bulunmak istediğini ifade etti. Hiçbir karşılık ve beklentisi olmadan yardımda bulundu. Bizde Kahramanmaraşlı olarak duygulandık ve gururlandık. Alanya’da ikamet eden Ümit bey, Bistro Oba, Oca Coop Süper Market ve Villa Oba Homes isimlerini taşıyan işletmeleri var. Kahramanmaraşlı olmaktan gurur duyan, her ortamda şehrine sahip çıkan değerli bir kardeşimiz. Yaptığı katkı ve destekten dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Maalesef şehrimizde dev iş adamlarımızdan tek bir lira katkı göremezken, Alanya da bulunan genç bir iş adamımız maddi destekte bulundu. Ben bir kere daha gurur duydum. Çok teşekkür ediyorum”dedi.