Kategorilenmemiş

BAYKAN 12 ŞUBAT STADYUMUNU İNCELEDİ

Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Kahramanmaraşspor’un iç saha maçlarını icra edeceği 12 Şubat Stadyumunu inceledi.

BAYKAN 12 ŞUBAT STADYUMUNU İNCELEDİ

Gaziantep’te yapılacak olan 33 bin kişilik stadın temel atma töreninin ardından bir takım incelemelerde bulunmak üzere Kahramanmaraş’a gelen Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan PTT 1. Ligde mücadele eden Kahramanmaraşspor A.Ş. nin iç saha maçlarını icra edeceği 12 Şubat stadyumundaki tadilatları inceleyerek Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve spor il müdürü Ali İhsan Kabakcı’dan bilgiler aldı.

Ülkemizde tesis atağı tüm hızıyla devam ederken, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın da yoğun mesaisi sürüyor. Dün Eskişehir, bugün de Gaziantep’te yapılacak olan statların temel atma törenlerine katılan Baykan, yoğun mesaisini Kahramanmaraş’ta sürdürdü.

Kahramanmaraş’ta yapılan ve yapımı devam eden tesisleri yerinde inceleyen Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a, Spor Genel Müdür Yardımcıları Tamer Taşpınar, Dursun Türk ve Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı eşlik etti. Baykan, ilk olarak yenileme çalışmaları süren 12 Şubat Stadı’nda incelemelerde bulundu. Stat hakkında yetkililerden bilgi alan Baykan, 12 Şubat Stadı’nın en kısa sürede tamamlanarak, hizmete açılmasını istedi.

Ardından Kapalı Yüzme Havuzunu gezen Baykan, oradan yeni yapılan Spor Salonunda incelemelerde bulundu. Yeni salonun Kahramanmaraş halkının hizmetine girdiğini öğrenen Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve beraberindeki heyet son olarak yapımı süren antrenman salonlu Gençlik Merkezi inşaatını gezdi. İnşaat alanında yetkililerden bilgi alan Baykan, Kahramanmaraş’ta yapılan, yapımı süren ve yenileme çalışmaları devam eden tesislerin bitmesiyle şehre yeni bir çehre kazandırılacağını söyledin Baykan, tesisin 24 saat halkımızın hizmetine açık olmasını söyledi.

Batıpark Spor Salonu ve Güreş Eğitim Merkezlerini de gezen Baykan, genç güreşçilerle de fotoğraf çektirdi. Baykan, ziyaretleri sırasında karşılaştığı Bedensel Engelli Milli sporcumuz Beytullah Eroğlu ile de sohbet etti. Kanada'da yapılan Bedensel Engelliler Dünya Yüzme Şampiyonası'nda dünya 4.sü olan Eroğlu'nu tebrik eden Baykan, bundan sonraki şampiyonalar için de başarılar diledi.