Voleybol
Giriş Tarihi : 09-01-2015 13:44   Güncelleme : 09-01-2015 13:44

K.MARAŞSPOR KAMPINDA YANGIN!

Kahramanmaraşspor’un kamp taptığı Limak Limra Otel’in diskosunda yangın çıktı. Üst katlara aşırı derecede biriken duman nedeniyle müşteriler tahliye edildi.

K.MARAŞSPOR KAMPINDA YANGIN!

Kahramanmaraşspor’un kamp yaptığı 5 yıldızlı Limak Limra Otel’in tadilat yapıldığı belirtilen disko bölümünde yangın çıktı. Yangın nedeniyle üst katlara aşırı derecede duman doldu. Kahramanmaraşsporlu yöneticilerinde yer aldığı ana bina da çıkan yangın sonrası otelin bir bölümü tahliye edildi. Yangın sırasında Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Yavuz Hastoprakçılar, Genel Direktör İzzet Kazancı, Futbol Şube Sorumlusu Kürşat Özarslan ve Kulüp Müdürü Mehmet Tıraş’ın bulundukları odalar tahliye edildi. Yangın sırasında Teknik Direktör Yavuz Hastoprakçılar da odasında bulunuyordu. Aşırı dumanı fark eden tecrübeli hoca hemen odasını terk etti ve dışarı çıktı. Yangın çok sayıda itfaiyenin müdahalesi ile kısa sürede kontrol altına alındı.

İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, bir grup otel çalışanı da odalarda tatilci olup olmadığını kontrol etti. Çalışanlar, ardından koridorlara duman dolduğu için odaların balkonundan çıkarak, binanın eğimli olan dış cephesinden aşağı indi. Dumandan etkilenen otel çalışanlarına sağlık ekipleri tarafından oksijen verildi. Müdahale sırasında dumandan zehirlenen bir itfaiye eriyle tadilat çalışmalarını yürüten otel personeli, tedbir amacıyla Kemer Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı.

İtfaiyenin yaklaşık 1 saat süren çalışmasının ardından yangın söndürüldü. Otelde 12 tane futbol takımı da kamp yaptığı öğrenildi.