K.MARAŞLI HAKEMLER SEZONU AÇTI

Kahramanmaraş Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği amatör ve profesyonel liglerde görev alacak hakemler ve gözlemcileri ile 2013-2014 sezonunu açtı.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kahramanmaraş Şubesi tarafından organize edilen sezon açılışı Hanefi Mahçiçek Stadyumunda görkemli bir şekilde açıldı.

“DESTEĞİMİZ HER ZAMAN SÜRECEK”

Tören açılışında konuşan TFFHGD(Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği) Kahramanmaraş Şube Başkanı Fikret Atay, başarılı bir sezon geçirmek için herkesin elinden geleni yapacağına inandığını 2013-2014 Futbol sezonunun şahsım ve yönetim kurulum adına hakem ve gözlemcilerime başarı ve sağlık getirmesini temenni ediyorum dedi.

2009’dan bu yana Türkiye Faal Futbol Hakemler ve Gözlemcileri Kahramanmaraş Şubesi olarak yönetimi kurulu ve daha önceki yönetim kurulu olarak çalışmalara başladık diyen Şube Başkanı Fikret Atay, “Kahramanmaraş hakem ve gözlemcilerimize hizmet etmekten, büyük onur ve şeref duyuyoruz. Dernekçilik bedelsiz karşılıksız hizmet demektir. Biz sizlere hiçbir menfaat hiçbir bedel ve hiçbir karşılık beklemeden hizmet ediyoruz. Yeni sezon için Eşofman ve Yağmurluk gibi malzemeler bedelsiz olarak dağıtılacak. Dernek faaliyetleri olarak bir takım faaliyetlerde bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz. Hedefimiz sizlere daha iyi hizmet etmek. Derneğimizde bedelsiz olarak İngilizce kursu, bir diğeri de hem beden dili hem etkili iletişim konuşma sanatının sergilendiği etkili iletişim kursu. Bunları hakem arkadaşlarımıza ücretsiz olarak vereceğiz ve bu konuda sizlerin desteğini bekliyoruz. Yönetim kurulum ve şahsım adına devam eden süre içerisinde ve yapılacak olan bir dahaki seçimlere kadar da bu hizmeti devam ettirmeyi ve bizden sonra gelen arkadaşlara teslim etmeyi düşünüyoruz” dedi.

“BİZLER HİÇBİR ZAMAN KOLTUK SEVDALISI OLMADIK, OLMAYIZ’DA!”

2009’dan bu yana TFFHGD Kahramanmaraş Şubesi olarak hiçbir zaman Koltuk sevdalısı olmadıklarını dile getiren Başkan Atay, Bizden sonra gelen hakem arkadaşlara özellikle klasman hakemi arkadaşlara koltuğu teslim etmeyi hedef bildik. Bizler sosyal aktivitelerle uğraşan gerçekten dernekçiliğe gönül veren ve yapılan hizmetlerin hiçbir şekilde karşılığını beklemeden sizlere hizmet ediyoruz. Bunu neden sürekli söylüyorum? Çünkü dernek hizmet etmek için burada. Hiçbir zaman bölücü ve huzursuzluk yapmayı düşünmedik. Hep hakem arkadaşlarımızın menfaatlerini düşündük. Onlar maça gidemedikleri zaman bizlerde üzülüyoruz. Ve onların maça gitmesi içinde elimizden gelen tüm çabaları sarf ediyoruz dedi.

“BAYRAĞI ALIP İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

TFFHGD Olarak Türk Futboluna Hizmet ettiklerini ve bu hizmette önder olduklarını ifade eden Şube Başkanı Atay, “Bu bir bayrak yarışıdır Biz bu bayrağı alıp daha ileri taşımaya çalışacağız” dedi.

Türkiye Faul Futbol hakem ve gözlemciler Derneği Başkanı Fikret Atay Konuşmalarını şöyle sürdürdü;

“Unutulmaması gereken bir şey daha var. Biz Türk futbolunu ve Kahramanmaraş futbolunun önderiyiz. Bu bayrağı alıp taşıyacağız. Üst klasman yardımcı hakemimiz, ulusal hakemimiz, ulusal yardımcı hakemimiz ve bölgesel hakemlerimizle beraber il ve HİF (Herkes İçin Futbol) hakemi arkadaşlarımızın hedefi hep bir üstü olmalıdır. Bizler aynı yerde kalmayı hedeflersek kesinlikle ve kesinlikle başarı elde edemeyiz. Bir hakemin yerinde kalması bence başarı değildir. Hakem aldığı bayrağı ileriye götürmesi gerekir. Bunun içinde hakem arkadaşlarımız üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi gerekir. Hakem arkadaşlarıma sesleniyorum. Özellikle sadece Salı ve Perşembe günleri değil, sürekli kendinizi hazır tutmak zorundasınız. Bizler elimizden gelen tüm çabaları sarf ediyoruz” dedi.

“SEZONA HER ZAMAN HAZIRIZ”

İl Hakem Kurulu Başkanı Nusret Deniz ise yeni sezona camia olarak hazır olduklarını belirtip şunları söyledi: “Bizde hakem camiası olarak hedefimiz bu sene alacağımız ve aldığımız kararlarla hakemleri daha üst seviyeye çıkartma çalışmaları içerisindeyiz. Bu gayreti de hakem arkadaşlarımdan muhakkak bekliyorum” dedi.

“BAŞARIDA ANTRENMAN, DERS VE BİRLİK BERABERLİK ÇOK ÖNEMLİ”

Kahramanmaraş’ta Futbol ve Hakem Potansiyelinin iyi olduğunu ifade eden İl Hakem Kurulu Başkanı Nusret Deniz, “Başarıda antrenman, ders ve birlik beraberlik çok önemli bunları sağladığımız takdirde başarı zaten kendiliğinden otomatik gelir. Bu çalışmalar içerisinde hem bizim çalışmalarımıza katkı sağlayacaksınız hem de biz sizlere katkı sağlamaya çalışacağız. 2013-2014 Futbol sezonunun tüm hakem ve spor camiasına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

21 Eylül 2013 -


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Spor 46 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Spor 46 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


TÜRKİYE MARKALARI

Spor 46, Kahramanmaraş ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (533) 054 28 28
Reklam bilgi