Spor Toto 2. Lig
Giriş Tarihi : 06-04-2018 17:28   Güncelleme : 06-04-2018 17:28

K.Maraşspor’dan sgk’ya ziyaret

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan ve yönetimi SGK Kahramanmaraş İl Müdürü Harun Akbalabanı ziyaret etti.

K.Maraşspor’dan sgk’ya ziyaret

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Mali Hizmetler Sorumlusu Mahmut Yardımcıoğlu, As Başkanlar Fahri Ceyhan, Hakan Ceyhan, Sportif Direktör Adnan Erkan, Kulüp Müdürü Mehmet Tıraş ve Medya Sorumlusu Mustafa Aykır, SGK Kahramanmaraş İl Müdürü Harun Akbalabana nezaket ziyaretinde bulundu. Son derece keyifli bir sohpet ortamında gerçekleşen ziyarette Kahramanmaraşspor ve spor konuşuldu.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “SGK İL Müdürümüz Sayın Harun Akbalaban ve merkez müdürlerimizi ziyaret ettik. SGK İL Müdürümüz Sayın Harun Akbalaban ve müdürler yardımcılarımızı ziyaret ettik. Spor ve sporun şehirlere katkılarını konuştuk. Kendileri de spor aşığı bürokratlarımız keşke şehrimizdeki her bürokrat sporu bu kadar sevse ve sporun tanıtım da ki gücünü görse. Geleceğini kurgulayıp mesai gözetmeksizin mücadele ettiğimiz Kahramanmaraşspor’umuz inşallah ileri de herkesin hayal ettiği yerlere gelecektir. Seneye 50. Yılımız ve şimdiden çeşitli hazırlıklar yapmaya başladık. Sayın Müdürümüz de maçlara gelme sözü verdi. Takımımızı bu kadar yakından takip ettiğini öğrendiğimde daha da mutlu oldum. Başarılının devamını diliyorum. Bize yaptığı güzel ev sahipliği için de ayrıca minnettarım”dedi.

Ziyarette SGK Kahramanmaraş İl Müdürü Sayın Harun Akbalaban ve İl Müdür Yardımcısı Sayın Ramazan Elma’ya isimlerinin yazılı olduğu Kahramanmaraşspor forması takdim edildi.