Amatör Branşlar
Giriş Tarihi : 16-03-2017 01:42   Güncelleme : 16-03-2017 01:42

OKUMUŞ'TAN BÜYÜK TESİS HAMLESİ

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, uzun süre yaptığı girişimleri sonunda Spor Toto'dan 5 halı saha ve 1 büyük saha yatırımını aldı.

OKUMUŞ'TAN BÜYÜK TESİS HAMLESİ

Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş'ın en çok çalışan Belediye Başkanı seçilen Osman Okumuş, spora büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor. Daha önce Belediye Başkanlığı yaptığı Beyoğlu'na da büyük spor kompleksi kazandıran Okumuş, şimdi de Türkoğlu için büyük bir spor tesisleri hamlesi başlattı.

Spor Toto teşkilat başkanı Muharrem Kasapoğlu'nu ziyaret eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 1 milyon lirayı bulan yatırımın imzalarını attı. Spor Toto Teşkilat Başkanı Muharrem Kasapoğlu'na teşekkür ziyareti yapan Okumuş, Türkoğlu Belediyespor'un da sportif başarılarının devamını edeceğini söyledi. Gelecek nesillere bırakacak en önemli miras onlara bütün şehri kuşatacak spor tesisleri ve sosyal tesisler diyen Okumuş, "Günümüz Dünyasında ülkeler ve şehirler spor tesisleri ve sportif faaliyetleri ile yarışıyor. Bizde çağın gelişim eğilimini görmezden gelemeyiz. Yeni nesilleri doğru yola sevk etmek, onları ruhen ve bedenen sağlıklı bir yaşam kültürüne alıştırarak başlar. Bizlerde bu öngörü ile ilerliyoruz. Hükümetimiz ülke tarihimizde hiç olmadığı kadar ciddi düzeyde spor tesisleri yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Türkoğlu da bu prensibi benimsemiş ve bu sosyal hamlede doğru adımları atmaya devam edecek. Gelecek nesilleri hem ruhen hemde bedenen sağlıklı olarak yetiştirmek bizim en öncelikli görevimizdir"dedi.