Voleybol
Giriş Tarihi : 21-12-2014 23:53   Güncelleme : 21-12-2014 23:53

BAŞKAN CEYHAN, TRANSFERE BAŞLADIK

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. İyi bir takım olacağız”dedi.

BAŞKAN CEYHAN,  TRANSFERE BAŞLADIK

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “İlk yarının bitiminin ardından oyuncularımıza verdiğimiz izin sona erdi. Ligin ikinci devresi hazırlıklarına başladık. Oyuncularımız yılbaşına kadar çalışmalarını burada sürdürecekler. Bizde yönetim olarak eksik gördüğümüz mevkiiler için transfer görüşmelerimize devam ediyoruz. İlk devre sakatlıkları ve cezalı oyuncuların çok olmasından dolayı ciddi problemler yaşadık. İkinci devre için b sorunları tamamen ortadan kaldıracak bir kadro yapısına kavuşacağız. Yapacağımız nokta transferler ile de eksiklerimizi tamamen gidereceğiz. Hedefimiz ligi rahat bir nokta da bitirip gelecek sezon şampiyonluk için bir yapı ortaya çıkarmak. Şuanda görüşmelerimizi sürdürdüğümüz oyuncular var. Anlaştıktan sonra bu oyuncularımızı kamp öncesi takıma dahil edeceğiz ve kampa tam takım olarak gideceğiz. Taraftarlarımızın içi rahat olsun. İyi bir takım olacağız ve ligin ikinci yarısında daha üst sıralarda olacağız”dedi.

Ceyhan, “Alternatifli bir liste oluşturduk. Transfer yapmayı düşündüğümüz mevkiler için farklı oyuncular var. Öncelik verdiğimiz oyuncularla görüşmelerimiz olumlu yönde ilerliyor. Listemizde yer alan oyuncularla görüşmelerimizi belli bir olgunluğa getirdik. Görüştüğümüz oyunculardan anlaştığımız oyunculara da zamanı geldiğinde imza attıracağız. Ligin ikinci yarısında daha güçlü bir kadro ile sahada olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın”diye konuştu.