Basketbol
Giriş Tarihi : 16-12-2013 02:29   Güncelleme : 16-12-2013 02:29

FİLE’DE BEŞİKTAŞ İLE YARIŞIYORUZ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımımız 2. Ligde Beşiktaş ile yarışıyor. File’nin Edeleri 9 maçın 7 sini 3-0 set vermeden kazandılar.

FİLE’DE BEŞİKTAŞ İLE YARIŞIYORUZ

Filenin Edeleri Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı Batıpark Spor Salonunda konuk ettiği Kayseri Melikgazi Belediyesini 3-0 gibi net bir skorla geçerek zirve yarışını sürdürdü. Mike, Tolga, Alper gibi etkili oyuncularıyla oyunun başından sonuna kadar etkili olan temsilcimiz iç saha da yine geleneği bozmadı ve çıktığı 9 maçın 7’ncisini de 3-0 set vermeden aldı. Türkiye Voleybol 2. liglerinde Beşiktaş’tan sonra maç sayısına göre en çok 3-0 ile maç kazanan takımı olmayı başaran temsilcimiz Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerliyor. A Grubu Lideri Beşiktaş 9 maçtan 8’ini 3-0 kazanırken, temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor ise 9 maçın 7’sini 3-0 net bir sonuçla kazandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Kabakçı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Belediyespor Voleybol ve Güreş Şubesi Başkanı İbrahim Özdemir’in de takip ettiği müsabaka da salonda büyük bir coşku vardı. Tribünleri dolduran ve galibiyet coşkusunu doyasıya yaşayan taraftarlar File’nin Edeleri ayakta alkışladı.