Spor Toto 2. Lig
Giriş Tarihi : 09-07-2013 04:07   Güncelleme : 09-07-2013 04:07

Aydın Artanlar ile yollar ayrıldı

Bu sene PTT 1. Ligde Mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor’da Kaleci antrenörü Aydın Artanlar ile yollar ayrıldı.

Aydın Artanlar ile yollar ayrıldı

2 sezondur Kahramanmaraşspor’da Kaleci antrenörlüğü yapan Aydın Artanlar takımın kampına 2 gün kala görevinden alındığını ifade ederek “Bana yeni sezonda da beraberiz denmişti. Şimdi görevime son verilmesine anlam veremedim”dedi.

Kahramanmarasspor kaleci Antrenörü Artanlar yaptığı açıklamada; “Sezon sonunda yönetimle yaptığımız görüşmelerde devam edeceğimiz söylenmişti. Kampın başlamasına 2 gün kalmıştı ve ben kampın nerede yapılacağını bilmiyordum. Faturavizyon genel merkezine Giderek Başkanla görüştüm. Başkan bana sen bizimle çalışmak istemediğini söylemişin dedi. Benim bilgim olmadan Takımın Teknik sorumlusu Fethi Çokkeser Kulüp Başkanına Aydın Hoca bizimle çalışmak istemiyor demiş. Benimle konuşmadan nasıl böyle birşey söylemiş şaşırdım. Eğer benimle Çalışmak istemiyorsa sezon sonunda bana söyleyebilirdi, bende bana gelen teklifleri değerlendirirdim dedi. Kahramanmaraşspor’da görev yaptığım süre içinde Çalıştığım Kalecilerimiz Taylan, Ersel ve Miraç ile güzel çalışmalar yaptık ve bu çalışmalarımız sonunda 2 sezonda 2 şampiyonluk yaşadım. Kahramanmaraşspordan aydıldığım için üzgünüm, Kahramanmaraşspor’da bana göre verilirse ben herzaman göreve hazırım dedi.

Aydın Artanlar son olarak, Görev yaptığım süre içinde Bana göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden dolayı Kahramanmaraşspor Yöneticilerine, Takımda oynayan Futbolcu kardeşlerime, Tesis çalışanlarına ve özellikle Şampiyonluğun gizli Kahramanı, iyi günde, kötü günde takımlarını her zaman destekleyen Kahramanmaraşspor’un büyük taraftarlarına teşekkür ederim dedi.