Voleybol
Giriş Tarihi : 13-10-2014 22:17   Güncelleme : 13-10-2014 22:17

K.MARAŞSPOR BÜYÜK ALTYAPI HAMLESİ

Kahramanmaraşspor’un geleceğini oluşturmak ve Kahramanmaraşlı çocukları spor ahlakı ile yetiştirmek için büyük bir altyapı hamlesi başladı. 9 yaş grubunda takım oluşturuldu.

K.MARAŞSPOR BÜYÜK ALTYAPI HAMLESİ

Kahramanmaraşspor’un geleceğini kurtarmak için projelerini peş peşe hayata geçiren Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, ilk adımı altyapı çalışmasıyla attı. 11-19 yaş aralığında çalışmalar tamamlanmak üzere bir çok yaş kategorisinde ise faaliyetler başladı. Antrenör Hüseyin Eralp nezaretinde oluşturulan altyapı takımları aynı zaman da Kahramanmaraşspor Futbol Akademisi’nin omurgasını oluşturuyor. Geçtiğimiz ay altyapı için seçmeler yapıldı ve amatör liglerden de çok sayıda genç isim Kahramanmaraşspor altyapısına geçmeye devam ediyor.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Çok sayıda projemiz var ve bu projelerimizi sırasıyla hayata geçiriyoruz. Benim en çok üzerinde durduğum proje futbol altyapısı ve futbol akademisi bunun ilk adımlarını attık ve çalışmalar başladı. Devamında ise altyapı için antrenman sahası çalışmaları proje aşamasına geldi. İki adet antrenman sahası ile altyapımız sürekli çalışacağı bir ortama kavuşacak. Bununla birlikte Kahramanmaraşspor Futbol Akademisi de hayat bulmuş olacak. Geleceğin yıldızları neden Kahramanmaraş’tan çıkmasın. Hedefimiz süper lige kadar bütün profesyonel liglerde 46 numaralı oyuncular olsun. Bunu başaracak gücümüz ve yeteneğimiz var”dedi.