Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 20-11-2013 14:45   Güncelleme : 20-11-2013 14:45

NECATİ OKAY, CEFAKÂR’LARI DİNLEDİ

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı Necati Okay, Cefakâr taraftarlar grubu üyeleriyle bir araya geldi.

NECATİ OKAY, CEFAKÂR’LARI DİNLEDİ

Dulkadiroğlu ilçesi belediye başkan aday adayları arasında favori isim olarak gösterilen Necati Okay toplumun farklı kesimlerindeki insanlarla görüşmeye devam ediyor. AK Parti’den Dulkadiroğlu ilçesinde başvuru yapan 5 aday adayı arasında ön plana çıkarak kamuoyunda diğer adaylardan daha önde olduğu dile getirilen Okay, Cefakâr taraftarlar grubu üyeleriyle bir araya geldi.

Kahramanmaraşspor’un ligdeki durumu ve 12 Şubat statında yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunan Okay, taraftarlar grubunun sorununu dinleyerek yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kahramanmaraş’ın tanıtımında KMS’nin önemli bir yeri olduğunu söyleyen Okay, takımı süper ligde ilk 6 arasında görmeyi hayal ettiklerini dile getirdi. Taraftar grublarının KMS’nin başarısı için gayret gösterdiğine değinen Okay kendisinin de tarafların sorunlarının çözümü için gayret edeceğini belirtti.

Cefakâr taraftarlar grubunun kendi isminin yazılı olduğu tşörtü alan Okay, bu hediyeden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Kahramanmaraşspor’u süper ligde görmeyi arzu ettiklerini söyleyen Okay şunları konuştu: “Derdi Maraşspor’u bir yere getirmek olan herkese biz de elimizden gelen katkıyı sağlamaya hazırız. Bu taraftar derneklerinin de derdi Maraşspor’umuz, daha fazla başarılı olsun, işte Maraş’ın tanıtımına daha fazla katkıda bulunsun, Maraşspor’umuz da süper ligde oynasın, ligde 6. Büyük de Maraşspor’umuz olsun. Yani bu taraftar derneklerinin derdi bu. Siz de Maraşspor’un başarısını kendinize dert ettiğiniz için Allah sizden razı olsun, biz de size elimizden ne gelirse onu yapmaya hazırız. Sizin derdiniZ Maraşspor’un başarılı olması için katkıda bulunmak, bizim derdimiz de sizin aracılığınızda başarılı olması için katkıda bulunmaktır, başarılı olursa zaten bundan tüm Kahramanmaraşlı kazançlı çıkacak. Çünkü Maraş’ın tanıtımına katkıda bulunacak.”

Okay sözlerine şu şekilde devam etti: “Şehirlerin tanıtımındaki en önemli faktör spor, sporun içerisinde de en önemli, en aktif olarak öne çıkan branş da futbol, bunu kabul etmek lazım. Diğer spor dalları da önemli fakat şu anda kitleleri arkasında sürükleyen tek branş futbol. Çok geniş kitlelere hitap ediyor, dolayısıyla Maraşspor’umuz geçen sene bir üst liğe çıktı. İnşallah bu yıl da başarılı olur, artık Kahramanmaraşspor’umuzu süper ligde görürüz, süper ligde başarılı olur. Bunun için de biz size elimizden gelen katkıyı, gayreti, yardımı yaparız.”

Cefakâr taraftarlar grubu üyeleri stadın bir tarafının kapalı olduğunu ve diğer tribünlerin açık olmasından dolayı sıkıntı yaşadıklarını dile getirerek Okay’dan yardım talebinde bulundu.

En son yapılan çalışmaların yeni bittiğini anımsatan Okay, stadın eskisine göre daha güzel olduğunu dile getirerek şöyle konuştu: “Bir görelim bakalım, ne eksikliği var. Ona göre elimizden gelen gayreti gösteririz. Daha yeni bitmiş, yeni faal duruma geçti statımız. Çoğu yapıldı, bahsettiğiniz şeyler rötüş, onlar da yapılır.” (M. Serhat TOPALCA)