Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 21-02-2014 21:33   Güncelleme : 21-02-2014 21:33

MARAŞGÜCÜ’NDEN EMİNE MİLLİ TAKIM’DA

Kahramanmaraş’ın bayan futbolunda gurur günü, Maraşgücü Kız Futbol Takımı kaptanı Emine Polat, U-17 Milli takımına çağırıldı.

MARAŞGÜCÜ’NDEN EMİNE MİLLİ TAKIM’DA

Yunanistan ile 2 ve 4 Mart tarihlerinde deplasmanda iki hazırlık maçı yapacak 17 Yaş Altı Kız Milli Takımı'nın aday kadrosu açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, teknik direktörlüğünü Talat Tuncel'in gerçekleştirdiği 17 Yaş Altı Kız Milli Takımı'na şu oyuncular davet edildi:

Dilara Hamurcu (Bochum 1848), Tuğçe Üzmez, Rabia Civan, Ece Türkoğlu, Derya Arhan, Damla Bozyel (Karadeniz Ereğlispor), Selin Dişli, Eda Polat (Bayer 04 Leverkusen), Şevval Alpavut, Sema Polat (Fomget Gençlikspor), Nurdan Yurdakul (Ovacık Gençlikspor), İlayda Civelek, Ceren Çam (Amasya Eğitimspor), Emine Polat (Maraşgücü), Ayşe Sevval Ay (Beşiktaş), Ebru Atıcı (Derince Belediyespor), Kader Hançar (Ataşehir Belediyespor), Banu Sarı (Salzburg).

Milli takım aday kadrosu, 1 Mart Cumartesi günü saat 11.00'de İstanbul Atatürk Havalimanı'nda toplanıp Yunanistan'a gidecek.

Maraşgücü Kulüp Başkanı Mustafa Dağlı, “Bu bizim için de Kahramanmaraş’ımız içinde gurur günüdür. Çok iyi oyuncularımız var. Geçen sene elde ettiğimiz tarihi başarıların ardından bir çok oyuncumuz Milli takım koçları tarafından takip ediliyordu. Bunun devamı gelecektir. Hem A takım hem de paf takımımız da yıldız adayı arkadaşlarımız var. Maraşgücü olarak bayan futbolunda büyük bir isim yaptık. Şehrimizi gururla temsil ediyoruz. Bugün Emine Polat, milli takıma çağırıldı ve Yunanistan’a karşı oynayacak. Bunun devamı da gelecektir. Oyuncumuzu tebrik ediyorum”dedi.