Voleybol
Giriş Tarihi : 10-02-2014 14:21   Güncelleme : 10-02-2014 14:21

HERKES "KMS" TARAFTARINI KONUŞUYOR

Takımları ligin dibine demir atsa da övgüler yine Kahramanmaraşspor taraftarlarına geliyor. Taraflı tarafsız herkes Kahramanmaraşspor taraftarlarının muhteşem desteğini konuşuyor.

HERKES "KMS" TARAFTARINI KONUŞUYOR

PTT 1. Ligde kötü bir sezon geçiren Kahramanmaraşspor’da son haftalar da olduğu gibi son maç sonrası da herkesimden kırmızı-beyazlılara övgü geliyor. Kendi sahasında oynadığı son maçta 8.200 biletli taraftara oynayan temsilcimizde taraftarların maç öncesi yaptıkları meşaleli görsel şov ile takımlarını stadyuma alevler arasında getiren taraftarlar övgüleri topluyor. Maç içinde stadyumdaki yerini alan ve mağlubiyete rağmen büyük bir coşkuyla takımlarını destekleyen Kahramanmaraşspor taraftarları hem ligde yer alan diğer takım taraftarlarından hem de spor yorumcularından tebrik ve alkış alıyor.

TRT SPOR’da yayınlanan PTT 1. LİG programı yorumcuları Tanju Çolak ve Sadık İlhan Kahramanmaraşspor taraftarlarını tebrik etti.

TRT SPOR Yorumcusu Tanju Çolak, “Takımları ligde son sırada olmasına rağmen böyle bir destek gerçekten çok güzel. Ben buradan Kahramanmaraşspor taraftarlarını kutluyorum. Hepsini kucaklıyorum. Tebrik ediyorum. Takımları 23 maçta sadece 2 galibiyet almış ama yine stad dolu tebrikler Kahramanmaraşlılar”dedi.

TRT SPOR Yorumcusu Sadık İlhan, “Takımları kötü gidiyor. Lige havlu attı denilebilir ama buna rağmen taraftarlar çok büyük destek veriyor. Maçı Kahramanmaraşspor hak etti. Kahramanmaraşspor taraftarları da stadı doldurdu. Ben özellikle Kahramanmaraşspor taraftarlarını kutluyorum. Bu herkese örnek. İyi gün değil kötü günde de takımını desteklemek lazım. Tebrikler”dedi.