FLAŞ: K.MARAŞSPOR'A G.ANTEP'TEN DESTEK

Kahramanmaraşspor'a sezonun ilk desteği Gaziantep'ten geldi. SANKO Holding 200 bin lira reklam desteği verdi.

FLAŞ: K.MARAŞSPOR'A G.ANTEP'TEN DESTEK

Kahramanmaraşspor'a sezonun ilk desteği Gaziantep'ten geldi. SANKO Holding reklam desteği verdi.

Kahramanmaraşspor'a sezonun ilk desteği Gaziantep'ten geldi. Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Kahramanmaraşspor As Başkanı Fikret Fındık ve beraberinde bulunan basın heyeti Gaziantep' giderek Kahramanmaraşspor konulu bir sohbet gerçekleştirdi. Yapılan görüşmeler neticesinde SANKO Holding yönetim kurulu üyesi Adil Konukoğlu, Kahramanmaraşspor'a 200 bin lira destek verdi. Kahramanmaraşspor 200 bin lira destek karşılığında forma da ÇİMKO reklamı bulunduracak.

Konu hakkında açıklama yapan SANKO Holding yönetim kurulu üyesi Adil Konukoğlu, "Kahramanmaraş'ta yatırımlarımız var. Biz her zaman Kahramanmaraş'a destek oluyoruz. Hem komşumuz hem de yatırımlarımız olduğu için kendi şehrimiz. Geçmişte de büyük destekler verdik. Şimdi Kahramanmaraşspor'un yeniden Kahramanmaraşlı hemşerilerimiz tarafından yönetildiğini öğrendik ve maksatlarını gördük. Kahramanmaraşspor'a da 200 bin liralık bir destekte bulunuyoruz. Kahramanmaraş'ımıza hayırlı olsun. Kahramanmaraşspor'umuza da başarılar diliyorum"dedi.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "Zor bir sezon geçirdik ve Allaha şükürler olsun geçtiğimiz yıl o zor şartlara ve sıfırdan kurulan bir kadroya rağmen ligde kaldık. Bununla birlikte kulübümüzün borcu da 8 milyon 700 bin liradan 4 milyon 300 bin liraya düştü. Şimdi yeni bir mücadeleye başladık. Hedeflerimiz büyüyor. Hem çok çok eskiden beri devam eden kulüp borçlarını ödüyoruz hem de önümüze bakıyoruz. Yeni sezon öncesi çok önemli bir destek aldık. Maddi boyutunun yanında bize verdiği manevi motivasyon da çok büyüktür. SANKO Holding yönetimi sayın Adil Konukoğlu nezdinde Konukoğlu ailesine çok çok teşekkür ediyoruz. Bu desteğin Kahramanmaraşlı abilerimize değerli büyüklerimize örnek olmasını diliyorum. Amacımız belli. Bizi ve karakterimizi çok iyi biliyorlar. Biz bu şehrin evladıyız ve allaha şükürler olsun memleketimiz için mücadele ediyoruz. Daha güzel günler bizleri bekiyor"diye konuştu.

Kahramanmaraşspor As Başkanı Fikret Fındık ise "Sayın Adil Konukoğlu ile daha öncede görüşmelerimiz oldu. Kendileri sadece Gaziantep'in değil bölgemizin ve ülkemizin takdir ettiği önemli şahsiyetlerden biridir. Sanko Holding bölgemizin sosyal projelerine de her zaman büyük desteklerde bulunmuştur. Bu sebeple Kahramanmaraşspor'umuza verdiği

Ayrıntılar yarın Yorum Gazetesinde...

27 Temmuz 2015 - Voleybol


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Spor 46 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Spor 46 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


TÜRKİYE MARKALARI

Spor 46, Kahramanmaraş ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (533) 054 28 28
Reklam bilgi