Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 07-05-2014 14:34   Güncelleme : 07-05-2014 14:34

KABAKÇI, TESİSİMİZ PLAY-OFF’A HAZIR

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, “12 Şubat Stadyumu Süper Lig maçları yapılacak düzeyde ve play-off maçlarına hazır”dedi.

KABAKÇI, TESİSİMİZ PLAY-OFF’A HAZIR

Spor Toto 3. Lig 2. Grup play-off maçlarının oynanacağı 12 Şubat Stadyumunun son durumu ile ilgili bilgi veren Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, “Büyük bir çalışma sonrası tüm donanımları ve yapısı ile hazır. 12 Şubat Stadyumu liglerin bitmesi ile play-off grup maçlarına da hazır. Hem zemin olarak hem de stadyumumuz da ki donanım olarak süper lig maçları da dahil oynatacak düzeydeyiz”dedi.

TESİS ZENGİNİ OLACAĞIZ

Kahramanmaraş’ta 12 Şubat Stadyumu ile birlikte bir çok tesisin bakımı ve onarımı da yapıldı. Şehrimize yeni yapılan spor yatırımları ile birlikte tesis zengini iller arasına girme yolunda ilerliyoruz. Olimpik yüzme havuzları, spor salonları, semt sahaları ve ilçe stadyumları, 4.500 kişilik spor salonu, atletizm stadyumu, tenis kortları ve gençlik merkezleri son aşamaya yaklaştı. Kahramanmaraş son 3 yıl içerisinde çok ciddi spor tesisi desteği aldı. Ama bununla yetinmeyeceğiz. Hala yapılmasını istediğimiz bu da olsun dediğimiz tesisler var. Su sporları merkezi ile çok özel bir konuma geliyoruz. Yapımını en çok istediğimiz tesislerden biri buydu. Kayak Merkezini de yine çok istiyoruz. Kahramanmaraş bu tesislerinde yapımı tamamlandığında spor kenti olma yolunda büyük bir aşama kaydetmiş olacak. Bu tesislerin kazandırılmasında emeği olan herkese sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum"diye konuştu.