Voleybol
Giriş Tarihi : 03-03-2015 13:32   Güncelleme : 03-03-2015 13:32

SAYLAK, MECLİSTE GENÇ BİR K.MARAŞLI

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Mustafa Saylak, “Sizlerin destekleri ile mecliste genç bir Kahramanmaraşlı genç bir Kahramanmaraşsporlu olsun”dedi.

SAYLAK, MECLİSTE GENÇ BİR K.MARAŞLI

Kahramanmaraşspor Store da Milletvekili aday adayları tanıtım günleri devam ediyor. Kahramanmaraşspor Store yeni misafiri AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Mimar Mustafa Saylak oldu. Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan ve yöneticiler ile taraftar derneklerinin de hazır bulunduğu ziyaret keyifli bir ortamda gerçekleşti.

Saylak, Ben genç bir kardeşinizim ve mecliste genç bir Kahramanmaraşlı olsun, genç bir Kahramanmaraşsporlu olsun istiyorum. Sizlerin destekleri çok önemli. Bugün burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Enerjimi hizmete çevirmek ve şehrime hizmet etmek istiyorum. Kahramanmaraşımızın genç beyinlere enerjisi yüksek insanlara ihtiyacı var. Benim mecliste olmam demek Kahramanmaraşspor’un da mecliste bir temsilcisi olması demektir. Burada kendimi gördüm çok güzel bir enerjiniz var bu güzel enerjiyi birlikte hizmete dönüştüreceğiz. İnşallah seçilirsem bunun lafta kalmayacağını çok yakından göreceksiniz”dedi.

Öte yandan Saylak konuşması ve samimi davranışlarından dolayı taraftarlardan büyük alkış ve övgü aldı. Taraftar dernekleri ve kulüp yönetimi Saylak ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.