Voleybol
Giriş Tarihi : 14-05-2015 13:14   Güncelleme : 14-05-2015 13:14

KMS SPOR AKADEMİSİ KURULDU

Kahramanmaraşspor, Kız-Erkek futbol ve basketbol branşlarında eğitim vermek için Spor Akademisi kurdu. 06-17 yaş arası herkes kayıt olabilecek.

KMS SPOR AKADEMİSİ KURULDU

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor'da geleceğe yatırım devam ediyor. Sezon arasında basketbol şubesini kuran ve iddialı bir basketbol takımı ortaya çıkaran temsilcimiz, futbol ve basketbol altyapısını daha sağlam temeller üzerine kurmak için Spor Akademisi kurdu.

06-17 yaş arası kız ve erkek öğrencilere hizmet verecek olan KMS Kahramanmaraşspor Spor Akademisi, yıl boyunca hizmet verecek. Kayıtları başlayan akademi için bir de kampanya başlatıldı. 30 Mayıs'a kadar erken kayıt yaptıranlara % 10 indirim uygulanacak.

Konu hakkında Yorum Gazetesi Spor Servisine açıklama yapan Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "Kahramanmaraşspor, artık geleceğini kurgulayan, kurumsal yapısı oluşmuş bir kulüptür. Kurumsal yapılanmayı hayata geçirdiğimiz günden bu yana çok sayıda projeyi başlatmış olduk. Bunlardan en önemlilerinden biri de Spor Akademisidir. Spor Akademisi benim de en büyük hayallerimden biriydi. Şehrimizin geleceğine yatırım yapmak, ilerisi için daha donanımlı bir altyapıya sahip olmak sadece profesyonel bir çalışma ortamı ve sağlam zemine oturmuş bir altyapı ile olur. Biz temellerimizi sağlam atmak istiyoruz. Temelleri sağlam atarsak, ileride kendi öze kaynaklarımızda daha da az maliyetlerle daha da büyük başarılar elde edebiliriz. Ben süper ligde her takımda Kahramanmaraşlı ço0cuklar 46 numaralı fprmayı giysin istiyorum. 1 Milyonu aşan nüfusumuzla, havamız ve suyumuzla gelişime uygun bir nesle sahibiz. Çocuklarımızın fizikiği yapıları profesyonel spor için son derece uyumlu. İhtiyacımız olan herşey Kahramanmaraş'ta var. Eksik olan tek şey ciddi bir girşimdi. Bunu da biz yaptık. İnşallah ilk etapta futbol ve basketbol altyapımız için iyi eğitimli sporcular yetiştirmek istiyoruz. Biz yetiştirelim onların geleceği kurtulsun. Hem kulübümüz, hem sporcumuz hem de şehrimiz kazansın"dedi.