Voleybol
Giriş Tarihi : 02-09-2014 03:37   Güncelleme : 02-09-2014 03:37

MAVİ FIRTINA’DAN MAÇA DAVET

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor yönetimi yaptığı yönetim kurulu toplantısında aile fotoğrafı verdi ve taraftarlara çağrı yaptı.

MAVİ FIRTINA’DAN MAÇA DAVET

Spor Toto 3. Lig temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor, hafta sonu sezonun ilk maçına çıkacak. Kendi saha ve seyircisi önünde Sandıklı Belediyespor’u konuk edecek olan Mavi Fırtına sezona galibiyet ile başlamak istiyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor yönetimi dün akşam yapılan toplantı sonrası aile fotoğrafı çektirdi ve Kahramanmaraş halkına çağrı da bulundu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cemal Tanrıverdi,”Bu hafta Pazar günü saat 20:00’da 12 Şubat Stadyumunda sezonun ilk maçına çıkacağız. Fikstürümüz gayet iyi ve ilk maçımız kendi taraftarlarımız önünde ve gece maçı olacak. Bunu bir avantaj olarak görüyoruz. İyi bir takım olduk ama hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz. Şehrimizi temsil edecek olan oyuncularımız hedeflerimizi ve planlarımızı çok iyi biliyor. Galip başlamak ve bunun morali ile de yolumuza daha sağlam bir şekilde devam etmek istiyoruz. Tüm halkımız bu maça davetlidir. Biletlerimiz 1 lira olarak belirlendi. Amacımız tüm sporseverlerin maçlara gelmesini sağlamak”dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Başkan yardımcısı Bekir Kılıç ise “Biz yönetim olarak ince eleyip sık dokuduk ve takımımızı hem saha içerisinde hem de saha dışarısında en iyi şekilde temsil edecek oyuncular ile anlaştık. Kendilerine güveniyoruz. Hem bizi hem de kendilerini mahcup etmeyeceklerdir. Hafta sonu sezonun ilk maçına çıkacağız. Taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Tribünlerde destek olursa her müsabakamızı şölen havasında oynarız. Tüm halkımızı bu zorlu maç öncesi davet ediyoruz”dedi.