Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 22-04-2014 18:28   Güncelleme : 22-04-2014 18:28

SPOR LİSEMİZ KIZLARDA 4’NCÜ OLDU

Kahramanmaraş Spor Lisesi Liseler arası kızlar tenis turnuvasında 28 okul arasında 4’ncü oldu.

SPOR LİSEMİZ KIZLARDA 4’NCÜ OLDU

Adana'da "Liselerarası Yarı Final Tenis Müsabakaları" Adana'da tamamlandı. Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü'nde 5 gündür devam eden turnuvaya, 14 kız toplam 28 okuldan 168 sporcu katıldı.

Hayli çekişmeli geçen ve çağdaş tesislerde gerçekleştirilen turnuvada erkeklerde birinciliği ENKA Lisesi, ikinciliği Tarsus Toros Koleji, üçüncülüğü Antalya Toros Lisesi, dördüncülüğü ise Adana Özel Bilfen Okulları elde etti.

Kızlarda ise Fethiye Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi birinci, Tarsus Amerikan Koleji ikinci, Adana Özel Bilfen Okulları üçüncü, Kahramanmaraş Spor Lisesi ise dördüncü oldu.

Dereceye giren sporculara ödüllerini Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Adana Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü yöneticileri Selçuk Şerifoğlu ve Hüseyin Kurtar, Özel Bilfen Okulları Müdürü Eski Milli Hentbolcu Eşref Taşucu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Okul Sporları Birim Sorumlusu Nida Kaya verdiler.

Bu arada, 9 hakemin görev yaptığı turnuvada dereceye giren okulların 28 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Mersin'de gerçekleştirilecek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandılar.