Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 14-09-2014 14:40   Güncelleme : 14-09-2014 14:40

FIRTINA'DA SEMİH SAHALARA DÖNDÜ

Yaşadığı sakatlık nedeniyle sahalardan uzun süre uzak kalacağı iddia edilen Semih Durmuş, geçtiğimiz hafta antrenmanlara başladı. Akdeniz’in mavi fırtınası Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un yetenekli oyuncusunun antrenmanlara başlaması hem teknik heyeti hem de yönetimi sevindirdi.

FIRTINA'DA SEMİH SAHALARA DÖNDÜ

Sezon başında Sancaktepe Belediyespor’dan transfer edilen başarılı forvet oyuncusu Bolu kampında Çatalcaspor ile yapılan hazırlık maçında sol dış çapraz bağlarından sakatlanmıştı. 2 ay sahalardan uzak kalacağı söylenen Semih Durmuş’un tedavisine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor tesislerinde devam edilirken sakatlığın üzerinde 20 gün geçtikten sonra antrenmanlara başladı.

Geçtiğimiz hafta düz koşulara başlayan Semih Durmuş yapmış olduğu açıklamada şunları kaydetti: “Sezon başı kampında şanssız bir sakatlık geçirdim yapılan kontrollerimde 2 ay sahalardan uzak kalacağım söylenmişti tedavim çok iyi devam ediyor ve güçlendirme çalışmaları yaparak düz koşulara başladım. İnşallah en kısa zamanda takımla birlikte idmanlara çıkmaya başlayacağım. Arkadaşlarımdan biraz uzak kaldım ama en kısa zamanda eski formumu yakalayacağıma inanıyorum. Tekrar eski formumu yakalayarak formamı giymek için sabırsızlanıyorum.”

Haber: Halil Öksüzce