BİR ÖZEL HASTANE 600 ŞİRKETE BEDEL!

Denizli’de bir özel Hastane Denizlispor’a isim sponsoru oldu. Kahramanmaraşspor, 650 fabrikadan 5 bin liralık reklam bile alamadı.

Her şehrin kendi markası olan ve en büyük tanıtım araçlarından sayılan spor kulüpleri en büyük desteği yerli marklarından alıyor. Ekonomik açıdan ülkenin en önemli şehirlerinden biri olan Kahramanmaraş’ın da en büyük markası doğal olarak Kahramanmaraşspor oluyor. Son dönemde moda olan isim sponsorluğu hareketinde Denizli de örnek bir anlaşmaya imza atıldı. Denizli de faaliyet gösteren özel bir hastane 3.6 milyon lira karşılığında 3 yıllığına Denizlspor’a isim sponsoru oldu.Kahramanmaraş’ta ise durum tam tersine sezon başlamasına 5 hafta olmasına Kahramanmaraşspor ise hala fiyatları 5 bin ila 10 bin lira arasında değişen reklam tabelası reklamı bile alamadı.

İŞTE DENİZLİ DE YAŞANAN ÖRNEK ANLAŞMANIN HABERİ;

Denizlispor ile Özel Tekden Hastanesi arasında, futbol takımının isim hakkı ve forma sponsorluğu konusunda anlaşma imzalandı.

Kulüp başkanı Süleyman Urkay, hastanenin toplantı salonunda düzenlenen imza töreninde yaptığıkonuşmada,sponsorluk anlaşmasını yapmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Kulübün geleceği için anlaşmanın önemlibir adım olduğunu dile getiren Urkay, endüstriyel futbolun yarattığı değerlerin profesyonelleşmede çok büyük bir değere sahip olacağına inandığını söyledi.

Hastanenin yönetim kurulu başkanı Kemal Tekden de Denizli'ye yaptıkları yatırımdan çok memnun olduklarını belirtti.

Hastanenin Denizlililerin hastanesi,Denizlispor'un da kentin tek takımı olduğunu ifade edenTekden, "Bunların bir araya gelişiyleçok büyük bir sinerji oluşturacak ve Denizlisporda çok büyük başarılara koşacaktır" dedi.

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan ise Denizlispor'un bir marka olduğunu ve bu markanınSüper Lig'de olmasını arzu ettiklerini dile getirerek, "Denizlispor'a destek olmaya devam ediyoruz. Futbol çok meşakkatli ve maliyetli, birçok etkenin bir araya gelmesi, güç birliği yapılması gereken bir alan. Denizlispor inşallah bu güç birliği ile sadece birkaç grubun desteğiyle değil tüm Denizli'nin gayretiyle seferberlik ruhuyla arzu edilen yere gelsin istiyoruz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Urkay ve Tekden'in imza attığısponsorluk sözleşmesi gereği, Denizlispor'un isim hakkı sponsorluğu ve forma göğüs reklamı,3,6 milyon lira bedelle 3 yıl süreyle Özel Tekden Hastanesi'ne verildi.

Anlaşma gereği PTT 1. Lig'de mücadele eden Denizlispor futbol takımının ismi3 yıl süreyle "Tekden Denizlispor" olarak anılacak. İsim değişikliği,Türkiye Futbol Federasyonu'na yapılacak bildirim ve onaydan sonra hayata geçecek.

Sponsorluk anlaşmasıtörenineDenizli İl Emniyet Müdürü Zeki Bulut ileteknik direktör Serdar Dayat ve bazı sporcular da katıldı.

22 Eylül 2013 - Voleybol


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Spor 46 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Spor 46 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


TÜRKİYE MARKALARI

Spor 46, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (533) 054 28 28
Reklam bilgi