Voleybol
Giriş Tarihi : 13-01-2017 23:33   Güncelleme : 13-01-2017 23:33

SON DAKİKA: TRANSFER YASAĞI KALKTI

Kahramanmaraşspor'da devre arası için gelen ve tahminen 850 bin lirayı bulan transfer yasağı Başkan Fatih Ceyhan tarafından ödendi ve tahta açıldı.

SON DAKİKA: TRANSFER YASAĞI KALKTI

Kahramanmaraşspor'da devre arası için gelen ve tahminen 850 bin lirayı bulan transfer yasağı Başkan Fatih Ceyhan tarafından ödendi ve tahta açıldı. Kahramanmaraşspor Resmi Facebook sayfası tarafından yasağın kaldırıldığı ve yeni transfer edilen oyuncuların lisanslarının çıkarıldığı açıklandı.

Konu hakkında görüştüğümüz Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "Devre arası için beklediğimiz 3 dosya vardı. Bu üç dosya da 200-250 bin lira düzeyinde olacaktı buna hazırlık yaptık. Ama ne olacağı belli olmuyor hiç hesapta yokken bir kaç esıki oyuncu dosyası daha eklendi ve yasağın meblağı hazırlıklarımızı büyük ölçüde aştı. Bir taraftan hazırlıklarımızı kendimiz yaptık bir diğer taraftan da yardım istedik. Yardım ve destek taleplerimiz sonuç vermedi maalesef. Bizde yasağı kendi çaba ve gücümüzle aştık. Yeni transfer ettiğimiz oyuncuların lisansları çıktı. Hem transfer yasağına hem de transfere yüklü ödeme yaptık. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Hafta sonu oynayacağımız Konya Anadolu Selçukspor maçına hazırız. Hepimize geçmiş olsun. Hayırlı olsun"dedi.