Voleybol
Giriş Tarihi : 19-12-2013 02:13   Güncelleme : 19-12-2013 02:13

BİLGETEKİN, OYUNCULARIMIZA GÜVENİYORUM

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Ufuk Bilgetekin, “Balıkesirspor deplasmanından puan yada puanlar alacağımıza inanıyorum”dedi.

BİLGETEKİN, OYUNCULARIMIZA GÜVENİYORUM

Zorlu Balıkesirspor deplasmanı öncesi konuşan Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Ufuk Bilgetekin, son haftalarda takım oyunun geliştiğini ve olumlu neticeler almaya başladıklarını vurgulayarak futbolculara gücendiğini ifade etti.

Bilgetekin yaptığı açıklama da “Kahramanmaraşspor, herşeyin iyisine layık. Ligde sıkıntılı zamanları belli oranda geride bıraktığımıza inanıyorum. Futbolcularımız her zamanki gibi özveriyle oynayarak takımları için tüm varlıklarını ortaya koyuyorlar. Futbolcu kardeşlerimizin samimiyetlerine sonuna kadar güveniyorum. Bu zaman kadar iyi mücadele etmelerine rağmen şanssız şekilde puanlar kaybettik ama son haftalarda oynadığımız pozitif futbol sayesinde bir yükseliş grafiği yakaladığımızı düşünüyorum. 1461 Trabzonspor maçında ortaya konulan oyun ve kazanma isteği bize 3 puan getirdi. Bir maç içerisinde 2 kez geriye düşmesine rağmen maçı çevirmek örnek bir durumdur. Bunu başaran oyuncularımı yürekten kutluyorum. Balıkesirspor karşısında deplasman da puan yada puanlar alacağımıza da inanıyorum”dedi.