Voleybol
Giriş Tarihi : 25-11-2015 21:46   Güncelleme : 25-11-2015 21:46

BAŞKAN CEYHAN'DAN BÜYÜK ÇAĞRI

Alpedo Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan'dan Kahramanmaraşlılara büyük bir çağrı yapıldı. "Bu maç bir milad olsun ve tribünleri dolduralım"

BAŞKAN CEYHAN'DAN BÜYÜK ÇAĞRI

Alpedo Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Kahramanmaraşlı üst düzey yöneticilere, iş adamlarına, 7'den 70'e Kahramanmaraş halkına, sivil toplum örgütlerine, bütün siyasi parti temsilcilerine büyük bir çağrı yaptı "Bu maç bir milad olsun ve tribünleri dolduralım. Bütün şehir birlik olalım ve zaferlere birlikte yürüyelim"dedi.

Hafta sonu Beşiktaş'ın pilot takımı Bayrampaşa ile 12 Şubat Stadyumunda çok önemli bir maça çıkacak olan Alpedo Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "Şehirde yaşayan herkesi maça davet etti. Son haftalarda ciddi bir grafik yakaladıklarını ve bu başarının istikrarlı bir şekilde sürmesi için manevi desteğe ihtiyaç duyduklarını ifade eden Ceyhan, "Bu maçı bir milad olarak alalım ve kendi şehrimiz için kenetlenelim. Bu büyük bir adım olsun. Dostluğumu kardeşliğimizi herkese bir kere daha gösterelim. Bizim bu şehrin insanlarına kapımız açık. Biz bir aileyiz. Bu şehri yüceltmek birlikten, beraberlikten olur. Birlik ve beraberliğimizi bir kere daha gösterelim. Kucaklaşalım ve Kahramanmaraş adını birlikte haykıralım"dedi.